Postępowanie zakończone 2026-06-19
ZP 35/26 Prace naprawcze kanalizacji deszczowej i bytowej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – w formule zaprojektuj i wybuduj
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265590
- Zamawiający
- Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - usługi obsługi serwisowej i przegladów technicznych.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny LISTA URZĄZEŃ INFORMER MED tabela przetargowa.xlsx
- Inny OBOWIĄZUJACY ZAŁACZNIKI NR 3.doc
- Inny OBOWIAZUJĄCY ZAŁACZNIK NR 1.doc
- Inny Pytania odpowiedzi Wykonawcy.pdf
- Inny ZAŁACZNIKI NR 1-7.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Modernizacja instalacji cieplej wody użytkowej wraz z wymianą zasobników w Kotłowni Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, ......, (ZP 46/26)
- Prace naprawcze kanalizacji deszczowej i bytowej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – w formule zaprojektuj i wybuduj