WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-19

Przebudowa budynku, zmiana sposobu użytkowania na budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z infrastrukturą techniczną przy ul. 5 Stycznia w Opalenicy (II)

Gmina Opalenica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00275194
Zamawiający
Gmina Opalenica
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-19
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 12 - zał. nr I SWZ 10 -K PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
  • Projekt 12 - zał. nr I SWZ 6 -A PROJEKT TECHNICZNY.pdf
  • Projekt 12 - zał. nr I SWZ 7 -A PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
  • Projekt 12 - zał. nr I SWZ 9 -K PROJEKT TECHNICZNY.pdf
  • STWiOR 12 - zał. nr I SWZ 73 STWIOR - instalacje elektryczne.pdf
  • STWiOR 12 - zał. nr I SWZ 74 STWIOR - instalacje sanitarne.pdf
  • SWZ 12 - SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 1 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 2a SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 2b SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 2 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 3 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 4 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 5 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr 6 SWZ.doc
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 10 KST SANIT Kosztrys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_SANIT_PRD.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 1 KST BUD Budynek główny_kosztorys ślepy_ Opalenica 5 Stycznia_BUD_PRD.ath
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 2 KST BUD Budynek główny_kosztorys ślepy_ Opalenica 5 Stycznia_BUD_PRD.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 3 KST BUD Zagospodarowanie terenu_kosztorys ślepy_ Opalenica 5 Stycznia_BUD_PRD.ath
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 4 KST BUD Zagospodarowanie terenu_kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_BUD_PRD.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 5 KST ELE Prace zewnętrzne _kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_ELE_PRD.ath
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 6 KST ELE Prace wewnętrzne _kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_ELE_PRD.ath
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 7 KST ELE Prace wewnętrzne_kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_ELE_PRD.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 8 KST ELE Prace zewnętrzne_kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_ELE_PRD.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr II SWZ 9 KST SANIT Kosztorys ślepy_Opalenica 5 Stycznia_SANIT_PRD.ath
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 11 -PAB.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 12 -PT 07 RYS E06 TA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 13 -PT 07 RYS E00 LEGENDA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 14 -PT 07 RYS E01 POZ -1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 15 -PT 07 RYS E02 POZ 0.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 1 -5 Stycznia PT.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 16 -PT 07 RYS E03 POZ +1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 17 -PT 07 RYS E04 POZ +2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 18 -PT 07 RYS E05-1 TL.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 19 -PT 07 RYS E05-2 TL.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 20 -PT 07 RYS E07 TM.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 21 -PT 07 RYS E08 PZT.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 22 -PT ie 01,03.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 23 -PT ie 02.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 24 -PT ie 04-1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 25 -PT ie 04-2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 2 - 5Stycznia PW.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 26 -PT ie 04-3.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 27 -PT ie 04-4.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 28 PT ie 04-5.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 29 PT ie 05 OBLICZENIA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 30 PT ie 05 OPIS.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 31 PT ie 06 WAR.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 32 PT S1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 33 PT S2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 34 PT S3.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 35 PT S4.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 3 -5 Stycznia PW.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 36 PT S5.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 37 PT S6.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 38 PT S7.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 39 PT S8.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 40 PTK KONSTRUKCJA OPALENICA 28_09_23.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 41 PW 07 RYS E04 POZ +2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 4 -20230827-PT_OPALENICA 5 STYCZNIA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 42 PW 07 RYS E00 LEGENDA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 43 PW 07 RYS E01 POZ -1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 44 PW 07 RYS E02 POZ 0.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 45 PW 07 RYS E03 POZ +1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 46 PW 07 RYS E05-1 TL.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 47 PW 07 RYS E05-2 TL.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 48 PW 07 RYS E06 TA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 49 PW 07 RYS E07 TM.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 50 PW 07 RYS E08 PZT.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 51 PW ie 01,03.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 5 -20230827-PW_OPALENICA 5 STYCZNIA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 52 PW ie 02.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 53 PW ie 04-1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 54 PW ie 04-2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 55 PW ie 04-3.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 56 PW ie 04-4.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 57 PW ie 04-5.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 58 PW ie 05 OBLICZENIA.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 59 PW ie 05 OPIS.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 60 PW ie 06 WAR.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 61 PW KONSTRUKCJA OPALENICA 28_09_23.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 62 PW S1.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 63 PW S2.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 64 PW S3.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 65 PW S4.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 66 PW S5.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 67 PW S6.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 68 PW S7.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 69 PW S8.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 70 PZT.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 71 ZL.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 72 STOIWR - roboty budowlane.pdf
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 75 dodatkowe wyjaśnienia.docx
  • SWZ 12 - zał. nr I SWZ 8 -BA.6740.414.2023.JG_dec_gmina_opalenica.pdf
  • Wzór umowy 12 - zal. nr III SWZ - projekt umowy.docx
  • Ogłoszenie 12 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Opalenica