WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-22

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ ŚW. FLORIANA O BUDOWĘ CHODNIKA WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ

GMINA MIEJSKA TUREK

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327167
Zamawiający
GMINA MIEJSKA TUREK
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-22
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.doc
  • Wzór umowy ZAŁĄCZNIK NR 8 - WZÓR UMOWY.doc
  • Formularz ZAŁĄCZNIK NR 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA.zip
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 1A - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 1 PZP.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 1B - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 1 PZP.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 1C - OŚWIAD. Z ART. 7 UST. 1 - UKRAINA.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 1D - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 5 PZP.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 2A - OŚWIAD. O AKTUALNOŚCI - WYKONAWCA.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 2B - OŚWIAD. O AKTUALNOŚCI - ART. 118 PZP.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 3 - OŚWIAD. Z ART. 108 UST. 1 PKT 5 PZP.doc
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 - WYKAZ OSÓB.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 5 - WYKAZ WYKONANYCH ROBÓT.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 6 -ZOBOWIĄZANIE Z ART. 118 UST. 3 PZP.docx
  • Inny ZAŁĄCZNIK NR 7 - OŚWIAD. Z ART. 117 UST. 4 PZP.docx
  • Przedmiar przedmiary/Kosztorys ofertowy sanitarka.pdf
  • Przedmiar przedmiary/KOSZTORYS Ślepy Przebudowa dr g.pdf
  • Przedmiar przedmiary/PRZEDMIAR Przebudowa dr gm .ul. Św. Florana - pobocze .pdf
  • Przedmiar przedmiary/Przedmiar robt sanitarka.pdf
  • Przedmiar przedmiary/ŚLEPY KOSZTORYS Przebudowa dr gm .ul. Św. Floriana -POBOCZA.pdf
  • Projekt Branża drogowa/Projekt SOR/Projekt SOR kpl..pdf
  • Projekt Branża drogowa/Projekt SOR/Projekt SOR św Florian (1).docx
  • Projekt Branża drogowa/P. Techniczny/OŚWIADCZENIE PROJEKT drogowe Projekt techniczny ust 41.docx
  • Projekt Branża drogowa/P. Techniczny/OŚWIADCZENIE PROJEKT drogowe ust 34 Projekt techniczny.docx
  • Projekt Branża drogowa/P. Techniczny/Projekt techniczny b.drogowa.doc
  • Projekt Branża drogowa/P. Techniczny/Projekt techniczny_b.drogowa.pdf
  • Projekt Branża drogowa/P.Wykonawczy/Projekt WYKONAWCZY b.drogowa.doc
  • Projekt Branża drogowa/P.Wykonawczy/Projekt Wykonawczy_b.drogowa.pdf
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Projekt techniczny.doc
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Projekt techniczny_kpl.pdf
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Rys.1.pdf
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Projekt Wykonawczy.doc
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Projekt Wykonawczy kpl.pdf
  • Projekt Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Rys.1.pdf
  • Projekt Uzgodnienia/3_Orange/PZT_rys 2-UZGODNIENIE Z DNIA 12.12.2025.pdf
  • STWiOR SSTWIORB/Sanitarna/SST.pdf
  • STWiOR SSTWIORB/Sanitarna/SST.rtf
  • Inny Branża drogowa/Projekt SOR/rys 1 SOR.pdf
  • Inny Branża drogowa/Projekt SOR/rys 2 SOR.pdf
  • Inny Branża drogowa/P. Techniczny/rys 1.pdf
  • Inny Branża drogowa/P. Techniczny/rys 2.pdf
  • Inny Branża drogowa/P. Techniczny/rys 3.pdf
  • Inny Branża drogowa/P. Techniczny/rys 4.pdf
  • Inny Branża drogowa/P.Wykonawczy/rys 1.pdf
  • Inny Branża drogowa/P.Wykonawczy/rys 2.pdf
  • Inny Branża drogowa/P.Wykonawczy/rys 3.pdf
  • Inny Branża drogowa/P.Wykonawczy/rys 4.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Rys.2.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Rys.3.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt techniczny/Rys.4.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Rys.2.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Rys.3.pdf
  • Inny Branża Sanitarna/Projekt Wykonawczy/Rys.4.pdf
  • Inny przedmiary/PREDMIAR Przebudowa dr gm .ul. Św. Floriana .pdf
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/10_D.04.05.01- PODBUDOWA Z BETONU.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/11_D.05.03.05a - WARSTWA ŚCIERALNA Z BETONU ASFALTOWEGO.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/12_D.05.03.05b - WARSTWA WIĄŻĄCA(WYRÓWNAWCZA) Z BETONU ASFALTOWEGO.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/13_D.05.03.23. - NAWIERZCHNIE Z BETONOWEJ KOSTKI BRUKOWEJ.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/14_D.07.02.01. - OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/15_D.08.01.01- KRAWĘŻNIKI BETONOWE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/16_D.08.03.01- BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/1_DM 00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/2_D.01.01.01. - ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/3_D.01.02.04 - ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/4_D.02.00.01 - ROBOTY ZIEMNE - WYMAGANIA OGÓLNE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/5_D.02.01.01 - ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/6_D.02.03.01 - ROBOTY ZIEMNE - NASYPY.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/7_D.04.01.01 - KORYTO I PROFILOWANIE PODŁOŻA.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/8_D.04.03.01. - OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/9_D.04.04.02. - PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/STRONA TYTUŁOWA.doc
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/~WRL0001.tmp
  • Inny SSTWIORB/Drogowa/~�RONA TYTUŁOWA.doc
  • Inny Uzgodnienia/1_PGKiM/Uzgodnienie cz_1.pdf
  • Inny Uzgodnienia/1_PGKiM/Uzgodnienie cz_2.pdf
  • Inny Uzgodnienia/2_Gaz/Uzgodnienie gaz18_12_25 cz_1.pdf
  • Inny Uzgodnienia/2_Gaz/Uzgodnienie GAZ18_12_25 cz_2.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/Fiberhost_K04564.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/Fiberhost_K35072.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/Fiberhost_KWP_32.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/WTFH-1457.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/WTFH-2232 przedłużenie z dnia 08.06.26.pdf
  • Inny Uzgodnienia/4_fiber host/WTWSS-1544.pdf
  • Inny Uzgodnienia/5_Gddkia/pismo z dnia 26.02.26.pdf
  • Inny Uzgodnienia/5_Gddkia/Uzgodnienie GDDKIA_26_01_ cz_1.pdf
  • Inny Uzgodnienia/5_Gddkia/Uzgodnienie GDDKIA_26_01_ cz_2.pdf
  • Inny Uzgodnienia/6_ZUD sanitarka/GIO1B38.tmpPZT.WithClause.pdf
  • Inny Uzgodnienia/6_ZUD sanitarka/opinia_protokol_naradyGEOŚ.6630.396.2025.pdf
  • Inny Uzgodnienia/7_Energa/Uzgodnienie energa 27_01_26 cz_1.pdf
  • Inny Uzgodnienia/7_Energa/Uzgodnienie energa 27_01_26 cz_2.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA MIEJSKA TUREK