Postępowanie zakończone 2026-07-16
PRZEBUDOWA ULIC W REJONIE OSIEDLE DOBRSKIE - ULICA MORELOWA
GMINA MIEJSKA TUREK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316822
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA TUREK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIK NR 8 - PROJEKT UMOWY.pdf
- Formularz ZAŁĄCZNIK NR 1 - FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - 01.07.2026.pdf
- Inny DOKUMENTACJA ZAMÓWIENIA.zip
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1A - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 1 PZP.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1B - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 1 PZP.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1C - OŚWIAD. Z ART. 7 UST. 1 - UKRAINA.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1D - OŚWIAD. Z ART. 125 UST. 5 PZP.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 2A - OŚWIAD. O AKTUALNOŚCI - WYKONAWCA.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 2B - OŚWIAD. O AKTUALNOŚCI - ART. 118 PZP.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 3 - OŚWIAD. Z ART. 108 UST. 1 PKT 5 PZP.doc
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 - WYKAZ OSÓB.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 5 - WYKAZ WYKONANYCH ROBÓT.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 6 -ZOBOWIĄZANIE Z ART. 118 UST. 3 PZP.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 7 - OŚWIAD. Z ART. 117 UST. 4 PZP.docx
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA DROGOWA/086_PRZ_01_00_A.docx
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA DROGOWA/086_PRZ_01_00_A.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA DROGOWA/086_PRZ_01_01_B.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA DROGOWA/086_PRZ_01_01_B.xlsx
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_PRZ_01_00_A.docx
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_PRZ_01_00_A.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_PRZ_01_01_A.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBOT/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_PRZ_01_01_A.xlsx
- Projekt PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_C.docx
- Projekt PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_C.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_00_A.docx
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_00_A.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_C.docx
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_C.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_00_A.docx
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_00_A.pdf
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_01_A.docx
- Projekt PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_01_A.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA DROGOWA/086_SST_01_00_A.docx
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA DROGOWA/086_SST_01_00_A.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA DROGOWA/086_SST_01_01_A.docx
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA DROGOWA/086_SST_01_01_A.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_SST_01_00_A.docx
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_SST_01_00_A.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/088_SST_01_01_A.docx
- STWiOR SPECYFIKACJE TECHNICZNE/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/088_SST_01_01_A.pdf
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA DROGOWA/086_KOF_01_00_A.docx
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA DROGOWA/086_KOF_01_00_A.pdf
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA DROGOWA/086_KOF_01_01_B.pdf
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA DROGOWA/086_KOF_01_01_B.xlsx
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KOF_01_00_A.docx
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KOF_01_00_A.pdf
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KOF_01_01_A.pdf
- Inny KOSZTORYS OFERTOWY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KOF_01_01_A.xlsx
- Inny MAPA DO CELOW PROJEKTOWYCH/086_MAP_01_01_A.dwg
- Inny MAPA DO CELOW PROJEKTOWYCH/086_MAP_01_01_A.dxf
- Inny MAPA DO CELOW PROJEKTOWYCH/086_MAP_02_01_A.dxf
- Inny MAPA DO CELOW PROJEKTOWYCH/086_MAP_02_01_B.dwg
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/086_GEO_01_00_A.docx
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/086_GEO_01_00_A.pdf
- Inny OPINIA GEOTECHNICZNA/086_GEO_01_01_A.pdf
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_A-00.pdf
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_A.docx
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_A.dwg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_AGWS.xml
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_A.pdf
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_00_A.txt
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_C-01.pdf
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_C.dwg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_CGWS.xml
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/086_SOR_01_01_C.txt
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/acad.fmp
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/acad.fmp
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/DRO/086_DRO_01_01_K.dwg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/INNE/logo.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/INNE/logo.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/INNE/planis.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/INNE/planis.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/MAP/086_MAP_01_01_A.dwg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/MAP/086_MAP_02_01_B.dwg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/MAP/Orientacja.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/Pieczatka1.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/Pieczatka2.jpg
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/PlotCfgs/HP74A1EC (HP Designjet T120).pc3
- Inny PROJEKT STALEJ ORGANIZACJI RUCHU/PlotCfgs/HP74A1EC (HP Designjet T120).pc3
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_K-01.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_K.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_KGWS1775985652.xml
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_01_K.txt
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_02_A-02.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_02_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_03_D-03.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_03_D.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_04_A-04.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/086_DRO_01_04_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/acad.fmp
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/INNE/logo.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/INNE/planis.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/MAP/086_MAP_01_01_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/MAP/086_MAP_02_01_B.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/Pieczatka1.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/Pieczatka2.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA DROGOWA/PlotCfgs/HP74A1EC (HP Designjet T120).pc3
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_01_A-01.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_01_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_01_A.txt
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_02_A-02.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_02_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_03_A-03.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_03_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_04_A-04.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_04_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_05_A-05.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_05_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_06_A-06.pdf
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/086_KAD_01_06_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/DRO/086_DRO_01_01_K.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/INNE/logo.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/INNE/planis.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/MAP/086_MAP_01_01_A.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/MAP/086_MAP_02_01_B.dwg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/MAP/Pieczatka1.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/MAP/Pieczatka2.jpg
- Inny PROJEKT TECHNICZNY/BRANZA SANITARNA - KANALIZACJA DESZCZOWA/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny TABELA ELEMENTOW ROZLICZENIOWYCH/086_TER_01_01_A.pdf
- Inny TABELA ELEMENTOW ROZLICZENIOWYCH/086_TER_01_01_A.xlsx
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-07-16 086_PAB_01 ORANGE Lodz (UZG TEL).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-08-04 086_SOR_01 ZDP Turek (UZG).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-08-07 086_SOR_01 KPP Turek (UZG).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-08-26 086_SOR_01 Miasto Turek (ZAT, UZG).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-10-02 086_SOR_01 STAROSTA Turecki (ZAT).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-12-04 086_PAB_01 PGKiM Turek (UZG KAD).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2025-12-04 086_PAB_01 PGKiM Turek (UZG KAD) - Zalacznik.pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2026-01-28 086_PAB_01 ZDP Turek (UZG).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2026-01-28 086_PAB_01 ZDP Turek (UZG) - Zalacznik.pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2026-03-09 086_PAB_01 PSG Poznan (UZG KAD).pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2026-03-09 086_PAB_01 PSG Poznan (UZG KAD) - Zalacznik.pdf
- Inny WARUNKI I UZGODNIENIA/2026-03-19 086_PAB_01 STAROSTA Turecki (ZR).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA TUREK
- MODERNIZACJA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. CHOPINA W TURKU - ETAP II
- „Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w mieście Turek
- PRZEBUDOWA CHODNIKA - UL. SPORTOWA W MIEŚCIE TUREK
- PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ ŚW. FLORIANA O BUDOWĘ CHODNIKA WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ
- ,,Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej - opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego"