Postępowanie zakończone
Przebudowa istniejącej infrastruktury pieszo-rowerowej w ciągu DW 179 al. Wojska Polskiego w miejscowości Piła
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248404
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 179.pdf
- Formularz Formularze edytowalne.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówienie.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026.zip
- Inny Odpowiedź - 16.03.2026.pdf
- Inny Odpowiedzi.pdf
- Inny ONO.pdf
- Inny Pismo.pdf
- Inny PPU .pdf
- Inny TER Wojska Polskiego Piła - 16.03.2026 pop.pdf
- Inny TER Wojska Polskiego Piła - 16.03.2026 pop..xlsx
- Inny TER Wojska Polskiego Piła.zip
- Inny wzory protokołów.zip
- Inny Zaświadczenie.pdf
- Inny Zbiorcze zestawienie ofert.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROGRAM SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ/PS_WP_MICKIEWICZA_KOSZALIŃSKA.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST DROGOWE I SANITARNE/STWIORB Piła DDPIR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - D-00.00.00.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - D-07.01.01.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - D-07.02.01.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - E-01.00.00.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB WOJSKA-POLSKIEGO_KOSZALIŃSKA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/1.0_ZGŁ_ORIENT_A3_1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/2.1_PZT_PIŁA_297X1900_podpis-sig_4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/2.2_PZT_PIŁA_297X1900_podpis-sig_4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/3.0_ZGŁ_NORM_PIŁA_297X700_podpis_2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/4.0_ZGŁ_SZCZ_PIŁA_A4_podpis_3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/MATERIAŁY DO ZGŁOSZENIA/PIŁA_OPIS_ZGŁ_5_6.11.2025-sig.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPERAT DENDROLOGICZNY/Operat dendrologiczny_scalony.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/2025.04.16 AKCEPTACJA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/opinia_ORD_KPP_PIŁA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/opinia_ORD_KWP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/opinia_ORD_Starosta Pilski.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/opinia_ORD_ZDIZ_Piła.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/WUOZ_PIŁA.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Opinie/WZDW.RDW.ZŁ.6502-3.2025.2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Pozwolenie na prowadzenie badań/Pozwolenie nr 137 2025 C z dnia 16.06.2025 r..PDF
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Uzgodnienie branżowe/U-15-2025 Piła Al. WP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Uzgodnienie z narady koordynacyjnej/1.1_PUT_PIŁA_297X1600 nd.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Uzgodnienie z narady koordynacyjnej/1.2_PUT_PIŁA_297X1500_korekta.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Uzgodnienie z narady koordynacyjnej/protokol_narady_dodatkowej_odpisWGK.6630.65.2025.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Warunki techniczne/WTK_RO4_11_2025 Piła Al. WP ANEKS NR 1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/OPINIE I UZGODNIENIA/Warunki techniczne/WTK_RO4_11_2025 Piła Al. WP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROGRAM OCHRONY DRZEW/Program Ochrony Drzew_ do podpisu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU DOCELOWEJ/1.0_ORD_ORIENT_A3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU DOCELOWEJ/2.1_ORD_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU DOCELOWEJ/2.2_ORD_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT ORGANIZACJI RUCHU DOCELOWEJ/PIŁA_OPIS_ORD_2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/1.0_PW_ORIENT_A3.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/2.1_PS_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/2.2_PS_PIŁA_297X1700.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/3.0_PW_NORM_PIŁA_297X700.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/4.0_PW_SZCZ_PIŁA_A4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/5.1_ROZB_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/5.2_ROZB_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/6.1_TYCZ_PIŁA_297X1900.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/6.2_TYCZ_PIŁA_297X1700.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY DROGOWY/PIŁA_OPIS_WYK_DROG_2.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/1.1_PUT_PIŁA_297X1600 nd.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/1.2_PUT_PIŁA_297X1500_korekta.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/PE OŚWIETLENIE_WOJSKA-POLSKIEGO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/protokol_narady_dodatkowej_odpisWGK.6630.65.2025.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/U-15-2025 Piła Al. WP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/WTK_RO4_11_2025 Piła Al. WP ANEKS NR 1.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY OŚWIETLENIE/WTK_RO4_11_2025 Piła Al. WP.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY SYGNALIZACJA/1.1_PUT_PIŁA_297X1600 nd.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY SYGNALIZACJA/1.2_PUT_PIŁA_297X1500_korekta.WithClause.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY SYGNALIZACJA/PE SYGNALIZACJA_WOJSKA-POLSKIEGO.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY ELEKTRYCZNY SYGNALIZACJA/protokol_narady_dodatkowej_odpisWGK.6630.65.2025.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część opisowa/OT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część rysunkowa/1.0 Plan zagospodarowania terenu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część rysunkowa/1.1 Plan sytuacyjny na planowanym układzie drogowym.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część rysunkowa/2.0 Wpust deszczowy.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część rysunkowa/3.0 Przekrój przez wykop.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/część rysunkowa/4.0 Schemat zabezpieczenia wykopów.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/załączniki/1 decyzja uprawnienia JM.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/załączniki/2 Izba 2025.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/PROJEKT WYKONAWCZY SANITARNY/załączniki/3 Mapa orientacyjna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - OT.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/SST ELEKTRYCZNE/STWIORB - ST.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa 13.02.2026/WYNIKI POMIARU RUCHU/WYNIKI POMIARU RUCHU.pdf
- Inny TER Wojska Polskiego Piła.pdf
- Inny TER Wojska Polskiego Piła.xlsx
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP