Postępowanie zakończone 2026-06-03
Wzmocnienie nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 311 na odcinku Trzebaw - Komorniki
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248499
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ wzmocnienie 311.pdf
- Formularz formularze edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER.zip
- Inny Materiały+przetargowe(2).zip
- Inny Odpowiedzi2.pdf
- Inny Odpowiedzi.pdf
- Inny PPU wzmocnienie 311 .pdf
- Inny TER poprawiona II.pdf
- Inny TER poprawiona II.xlsx
- Inny wzory protokołów.zip
- Inny zbiorcze zestawienie ofert.pdf
- STWiOR Materiały+przetargowe(2)/SSTWiOR.pdf
- Inny Materiały+przetargowe(2)/Plan orientacyjny.pdf
- Inny Materiały+przetargowe(2)/TER.pdf
- Inny Materiały+przetargowe(2)/TER.xlsx
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
- STWiOR materiały + poprawiona TER/SST-D.05.03.13a.pdf
- STWiOR materiały + poprawiona TER/SST-D.07.05.01 aktualizacja.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER/Przekroje normalne_1.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER/Przekroje normalne_2.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER/Przekroje normalne_3.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER/TER poprawiona.pdf
- Inny materiały + poprawiona TER/TER poprawiona.xlsx
- Inny materiały + poprawiona TER/zakres rzeczowy robót.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP