Postępowanie zakończone 2026-06-23
Przebudowa ulicy Dworcowej w Poniecu - etap I
Powiat Gostyński
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278501
- Zamawiający
- Powiat Gostyński
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary robót.7z
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik_Nr 7_do_SWZ- Wzór Umowy Poniec Dworcowa.docx
- Formularz Załącznik _nr _1_ do_ SWZ - oferta.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja.7z
- Inny Kosztorysy ofertowe.7z
- Inny Załącznika_ nr_ 2a_do_SWZ - oświadczenie art.125.docx
- Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ - oświadczenie art.125.docx
- Inny Załącznik_ nr_ 3_ do_ SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny Załącznik_ nr _4_ do_ SWZ - Wykaz_wykonanych_robót.doc
- Inny Załącznik _nr_ 5_ do_ SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik _nr_ 6_ do_ SWZ_Zobowiązanie.docx
- Projekt Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/KARTA TYTUŁOWA PB.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt SOR_ul. Dworcowa.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/2.0 PS 1290x297.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża elektryczna/1.0 PS IE .pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża elektryczna/PONIEC_DWOR_IE_PT_opis techniczny.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża elektryczna/PT_IE str. tyt.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/10. SKRZYŻOWANIA Z ISTNIEJĄCYM UZBROJENIEM 297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/2.0 PS KD 297x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/3.0 Podłużny 297x1290.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/4.0 Wylot 297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/5.0 SEPARATOR SEP1 297x420..pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/6.0 SEPARATOR SEP2_297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/7.0 STUDNIA REWIZYJNA 297X420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/8.0 WPUSTY DESZCZOWE 297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/9.0 POSADOWIENIE W WYKOPIE 297x210.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/Opis IS KD.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/PT_IS str. tyt.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/2.0 PS IT 1200x297.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/3.1 Schemat przebudowy kanalizacji 297x930.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/3.2 Schemat przebudowy kanalizacji 297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/4.1 Schemat przebudowy kabli 297x420.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/4.2 Schemat przebudowy kabli 297x570.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/4.3 Schemat przebudowy kabli 297x750.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/Opis PT IT .pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/PT_BT str. tyt.pdf
- STWiOR Dokumentacja/SST/SST_BT_ul. Dworcowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/SST/SST_IE_ul. Dworcowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/SST/SST_IS_ul. Dworcowa.pdf
- Inny Dokumentacja/OG_Poniec_ul_Dworcowa.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geotechniczna/OG_Poniec_ul_Dworcowa.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geotechniczna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/1.0 PO 210x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/2.0 PS PAB 1200x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/3.0 Normalne 297x930.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/4.1.Podłużny Bojanowska_297x210.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/4.2.Podłużny Dworcowa 297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/4.3.Podłużny Dworcowa 297x210.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/acad.err
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/Opis PAB.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/plot.log
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PAB/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/plot.log
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PZT/1.0 PO 210x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PZT/2.0 PZT 1200x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PZT/Opis PZT.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/PZT/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt na zgłoszenie/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/1.0 PO 210x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/3.0 Normalne 297x930.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/4.1.Podłużny Bojanowska_297x210.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/4.2.Podłużny Dworcowa 297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/4.3.Podłużny Dworcowa 297x210.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/5.1 Poprzeczne Bojanowska 297x420.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/5.2 Poprzeczne Dworcowa odc.1 297x1380.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/5.3 Poprzeczne Dworcowa odc.1 297x840.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/opis PT_BD.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/plot.log
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża drogowa/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża elektryczna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/1.0 PO 210x297.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/acad.err
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/plot.log
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża sanitarna KD/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/acad.err
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/plot.log
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Branża teletechniczna/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Projekt techniczny/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Skan SOR ul. Dworcowa.pdf
- Inny Dokumentacja/SST/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja/Załączniki do PB_ul. Dworcowa.pdf
- Inny Kosztorysy ofertowe/B. Drogowa/KO_BD ul. Dworcowa etap I.xls
- Inny Kosztorysy ofertowe/B. Elektryczna/KO_IE ul. Dworcowa.xls
- Inny Kosztorysy ofertowe/B. Sanitarna/KO_IS ul. Dworcowa etap I.xls
- Inny Kosztorysy ofertowe/B. Telekomunikacyjna/KO_BT ul. Dworcowa.xls
- Inny Przedmiary robót/P_BD ul. Dworcowa etap I.pdf
- Inny Przedmiary robót/P_BT ul. Dworcowa.pdf
- Inny Przedmiary robót/P_IE ul. Dworcowa.pdf
- Inny Przedmiary robót/P_IS ul. Dworcowa etap I.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Gostyński
- Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej nr 4803P Pępowo-Anielin - granica powiatu gostyńskiego - Etap II (km 0+960 – 1+880)
- Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie
- Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi powiatowej nr 4967P ul. Wrocławska w Gostyniu
- Ulepszenie nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 4931P na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 434 do miejscowości Bukownica
- Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie