WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-14

Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej nr 4803P Pępowo-Anielin - granica powiatu gostyńskiego - Etap II (km 0+960 – 1+880)

Powiat Gostyński

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00369692
Zamawiający
Powiat Gostyński
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pępowo, pow. gostyński, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ Przedmiary, dok. techn., SOR.7z
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik_Nr 7_do_SWZ- Wzór Umowy Pępowo - Etap II.pdf
  • Formularz Załącznik _nr _1_ do_ SWZ - oferta.doc
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznika_ nr_ 2a_do_SWZ - oświadczenie art.125.docx
  • Inny Załącznik nr 1-1 do SWZ KO_BD - etap II.xls
  • Inny Załącznik nr 1-2 do SWZ KO_BT - etap II.xls
  • Inny Załącznik_nr_2_do_SWZ - oświadczenie art.125.docx
  • Inny Załącznik_ nr_ 3_ do_ SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
  • Inny Załącznik_ nr _4_ do_ SWZ - Wykaz_wykonanych_robót.doc
  • Inny Załącznik _nr_ 5_ do_ SWZ - Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik _nr_ 6_ do_ SWZ_Zobowiązanie.docx
  • Projekt Projekt budowlany/KARTA TYTUŁOWA PB.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/1.0 PO 210x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.1 PS_1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.2 PS_1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.3 PS_1470x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.4 PS_930x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.5 PS_1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/2.6 PS_1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/3.1_PN_840x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/3.2_PN_1020x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/3.3_PN_szczegóły_840x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/3.4 PN - Stanowisko 1020x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/4.1.1 PPodłużny 1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/4.1.2 PPodłużny 1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/4.2 PPodłużny 210x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/4.3 PPodłużny 1290x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.1 PPoprz_297x1740.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.2 PPoprz_297x1740.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.3 PPoprz_297x1560.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.4 PPoprz_297x1830.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.5 PPoprz_297x1830.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.6 PPoprz_297x1740.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.7 PPoprz_297x1740.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/5.8 PPoprz_297x1830.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BD/Opis PT_BD.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/002_Opis_PT_Pepowo-Anielin.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/01 ORIENTACJA-A4.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/02 SYTUACJA-ark. 1 1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/02 SYTUACJA-ark. 2 1830x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/02 SYTUACJA-ark. 3 1470x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/02 SYTUACJA-ark. 4 1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/02 SYTUACJA-ark. 5 1290x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/03 SCHEMATY-3.1 ORANGE.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/03 SCHEMATY-3.2 TMOBILE.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PT_BT/PT_IE_BT str. tyt.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/1.0 PO 210x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.0 PZT_LEGENDA.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.1_PAB_PS_1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.1 PZT_PS 1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.2_PAB_PS_1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.2 PZT_PS 1650x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.3_PAB_PS_1470x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.3 PZT_PS 1470x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.4_PAB_PS_930x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.4 PZT_PS 930x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.5_PAB_PS_1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.5 PZT_PS 1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.6_PAB_PS_1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/2.6 PZT_PS 1110x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/3.1 PN_840x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/3.2 PN_1020x297.pdf
  • Projekt Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/PZT_PAB_BD_IS_IE_BT_BM.pdf
  • Projekt SOR/00 SOR Opis.pdf
  • STWiOR Specyfikacje techn/SST_BT.pdf
  • STWiOR Specyfikacje techn/SST_DR.pdf
  • Inny P_BD - etap II.pdf
  • Inny P_BT - etap II.pdf
  • Inny Projekt budowlany/PT_BD/6.0 Przepust km 0+900 750x297.pdf
  • Inny Projekt budowlany/PT_BD/7.0 Przepust km 3+033,80 750x420.pdf
  • Inny Projekt budowlany/PT_BD/8.0 Przepusty pod zjazdami 420x297.pdf
  • Inny Projekt budowlany/PT_BD/plot.log
  • Inny Projekt budowlany/PT_BD/Thumbs.db
  • Inny Projekt budowlany/PT_BT/Thumbs.db
  • Inny Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/acad.err
  • Inny Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/plot.log
  • Inny Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/Thumbs.db
  • Inny Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/Załączniki/Thumbs.db
  • Inny Projekt budowlany/PZT_PAB_ZL/Załączniki/Załączniki do PB.pdf
  • Inny Projekt budowlany/Thumbs.db
  • Inny SOR/1.0 SOR PO A4.pdf
  • Inny SOR/2.1 SOR PS 1650x297.pdf
  • Inny SOR/2.2 SOR PS 1650x297.pdf
  • Inny SOR/2.3 SOR PS 1470x297.pdf
  • Inny SOR/2.4 SOR PS 930x297.pdf
  • Inny SOR/2.5 SOR PS 1110x297.pdf
  • Inny SOR/2.6 SOR PS 1110x297.pdf
  • Inny SOR/2.7 SOR PS 1110x297.pdf
  • Inny SOR/acad.err
  • Inny SOR/plot.log
  • Inny SOR/Thumbs.db

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Gostyński