Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Remont i modernizacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Przedszkola nr 7 „Pod Grzybkiem”
Gmina Miejska Wągrowiec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00400702
- Zamawiający
- Gmina Miejska Wągrowiec
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wągrowiec, pow. wągrowiecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SZ.271.18.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Formularz Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ Formularz oferty.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ GRUPA KAPITAŁOWA.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Przedmiar DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/KOSZTORYSY _ PRZEDMIARY/2651 PR Wagrowiec MDS.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST ELEK/1. PZT-E-1.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST ELEK/!Opis.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST SANIT/Opis techniczny_sanit.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/__WAG_MDS_P7_OPIS PT-PW.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/PAB_2026.07.15.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/PZT-01.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/PZT_2026.07.15.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/ZL_2026.07.15.pdf
- Projekt DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/SPECYFIKACJE/Specyfikacja techniczna_sanit.pdf
- STWiOR DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/SPECYFIKACJE/Specyfikacja techniczna ELEKTR.pdf
- STWiOR DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/SPECYFIKACJE/WAG_MDS_P7_STWIORB.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/EKSPERTYZA/AI01_rzut PIWNIC ISTN.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/EKSPERTYZA/AI02_rzut PARTER ISTN.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/EKSPERTYZA/AI03_A-A ISTN.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/EKSPERTYZA/Ekspertyza MDS.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/EKSPERTYZA/K01 - TYMCZASOWE WZMOCNIENIE STROPU - MDS.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/KOSZTORYSY _ PRZEDMIARY/PR SANIT.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/KOSZTORYSY _ PRZEDMIARY/WAG_MDS_P7_BUD_PR_2026-07-31_w2.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/A01_rzut PIWNIC PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/A02_rzut PARTER PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/A03_PRZEKRÓJ A-A PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/A04_PODNOŚNIK.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW/A05_ZESTWAIENEI DRZWI.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST ELEK/2. Rzuty-E-2.1.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST ELEK/2. Rzuty-E-2.2.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST ELEK/3. Schematy-E-3.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST SANIT/S-01_kanalizacja.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST SANIT/S-02_woda+ogrzewanie.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PT_PW INST SANIT/S-03_wentylacja.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/A01_rzut PIWNIC PROJ_PB.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/A01_rzut PIWNIC PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/A02_rzut PARTER PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/A03_A-A PROJ.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/A04_PODNOŚNIK.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/AI01_rzut PIWNIC ISTN.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/AI02_rzut PARTER ISTN.pdf
- Inny DOKUEMTNACJA TECHNICZNA/PZA_PAB/AI03_A-A ISTN.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, formularz oferty, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP