Postępowanie zakończone 2026-08-18
Remont oraz modernizacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Letniej 1 w Wągrowcu, (...) celem dostosowania istniejącej infrastruktury do pełnienia funkcji MDS
Gmina Miejska Wągrowiec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371753
- Zamawiający
- Gmina Miejska Wągrowiec
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wągrowiec, pow. wągrowiecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SZ.271.17.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Formularz Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ Formularz oferty.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ GRUPA KAPITAŁOWA.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 1-7 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst elektryczne/Kosztorys ofertowy elektryka.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst elektryczne/Przedmiar + zestawienia elektryka.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Kosztorys ofertowy ins sanit.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Przedmiar robot ins sanit.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Kosztorys ofertowy budowlany.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Przedmiar robot budowlany.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst elektryczne/Specyfikacja techniczna.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst elektryczne/Wrc Letnia SP3 opis inst elektryczne.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Wrc Letnia SP3 opis inst san.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 opis PAB.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 opis PZT.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 PZT.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/SST roboty instalacyjne SP3.pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/SST roboty remontowe SP3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/oswiadczenie_243_19-02-2026_07-13-48.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Wrc Letnia SP3 s1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Wrc Letnia SP3 s2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Wrc Letnia SP3 s3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 inst sanitarne/Wrc Letnia SP3 si1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys 1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys 2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys 3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys 4.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys I1.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys I2.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys I3.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Wrc Letnia SP3 PZT i PAB remont/Wrc Letnia SP3 Rys I4.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/Zaświadczenie.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Wągrowiec
- Remont i przebudowa Grobu (pomnika) Żołnierzy Wojska Polskiego poległych i zmarłych w II wojnie światowej na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Gnieźnieńskiej w Wągrowcu – etap I
- Remont i modernizacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Przedszkola nr 7 „Pod Grzybkiem”
- Modernizacja budynków magazynowych przy ul. Berdychowskiej - działka 3357/9 oraz 3357/14
- Remont oraz modernizacja pomieszczeń piwnicznych w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Letniej 1 w Wągrowcu, (...) celem dostosowania istniejącej infrastruktury do pełnienia funkcji MDS
- Modernizacja chodnika przy ulicy Berdychowskiej w Wągrowcu