Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-23
Remont pomieszczeń w budynku Urzędu Miasta Poznania na Pl. Kolegiackim 17
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00423304
- Zamawiający
- Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 103_SWZ-sig-sig-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.doc
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 103_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki do umowy.zip
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 2b do SWZ - Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zastrzeżenie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Przedmiar załączniki do umowy/Załącznik nr 2_PRZEDMIAR.ath
- Przedmiar załączniki do umowy/Załącznik nr 2_PRZEDMIAR.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA Parkiety.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - 00.00 (warunki ogólne remontowe).pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.02 TYNKI, GŁADZIE I WZMACNIANIE LEKKICH ŚCIAN DZIAŁOWYCH, TYNKI RENOWACYJNE.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.03 ROBOTY MALARSKIE.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.05 PODŁOŻA I PODKLADY Z ZAPRAW I BETONU.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.06 POSADZKI - OKŁADZINY KAMIENNE I GRESOWE.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.10 OKŁADZINY i ŚCIANKI Z PŁYT GIPSOWO – KARTONOWYCH.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.11 STOLARKA I ŚLUSARKA.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - E.01 INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- STWiOR załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST wykładziny.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/ST-02.01 INSTALACJA SANITARNA.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 III pietro_pokój 303.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 III pietro_pokój 359.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 II pietro_pokoje 208_209.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 I pietro_pokój 138.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 parter_pokoje 4_5.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Plac Kolegiacki 17 parter_pokoje 9.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Załacznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń.docx
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Załacznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 5 - Standardy wykonania oświetlenia oraz wyposażenia toalet_.pdf
- Inny załączniki do umowy/Załącznik nr 7_Standardy dostępności bydynków dla osób z niepełnosprawnościami.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 18 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP