WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Remont pomieszczeń w budynku Urzędu Miasta Poznania, przy ul. Libelta 16/20

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414240
Zamawiający
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 113_SWZ-sig-sig-sig.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie 113_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do umowy.zip
  • Inny Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załącznik nr 2b do SWZ - Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zastrzeżenie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA Parkiety.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - 00.00 (warunki ogólne remontowe).pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.02 TYNKI, GŁADZIE I WZMACNIANIE LEKKICH ŚCIAN DZIAŁOWYCH, TYNKI RENOWACYJNE.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.03 ROBOTY MALARSKIE.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.05 PODŁOŻA I PODKLADY Z ZAPRAW I BETONU.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.06 POSADZKI - OKŁADZINY KAMIENNE I GRESOWE.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.10 OKŁADZINY i ŚCIANKI Z PŁYT GIPSOWO – KARTONOWYCH.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - B.11 STOLARKA I ŚLUSARKA.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST - E.01 INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
  • STWiOR Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/SST wykładziny.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 2 do Umowy - Przedmiar.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 3 STWiORB/STWiORB/ST-02.01 INSTALACJA SANITARNA.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/ul.Libelta 16_20 - pietro I_108-108B.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/ul.Libelta 16_20 - pietro II_205-209.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/ul.Libelta 16_20 - pietro II_214-221.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/ul.Libelta 16_20 - piwnica_P63.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/ul.Libelta 16_20 - przyziemie_10_12.pdf
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń/Załacznik nr 4_Zakres prac remontowych i rzuty pomieszczeń.docx
  • Inny Załączniki do umowy/Załacznik nr 5 do Umowy - Standardy wykonania oświetlenia.docx
  • Inny Załączniki do umowy/Załącznik nr 7 do Umowy - Standardy dostępności bydynków dla osób z niepełnosprawnościami.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
  • Do terminu składania ofert zostało 15 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP