WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-14

Utworzenie Aktywnego Placu Zabaw przy Żłobku nr 3 w Kaliszu (poprzez przebudowę istniejących placów zabaw).

MIASTO KALISZ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320245
Zamawiający
MIASTO KALISZ
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załączniki do SWZ/06_PR/przedmiar.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/01_PZT/PZT_opis.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_1.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_2.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_4.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_5.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_6.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_opis.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_1.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_2.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_4.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_5.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_6.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_opis.pdf
  • STWiOR Załączniki do SWZ/05_STWiORB/STWIOR.pdf
  • SWZ SWZ WRM.2711.23.2026.pdf
  • Formularz Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia wraz z ofertą w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia po otwarciu ofert w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
  • Inny Załączniki do SWZ/01_PZT/PZT_1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/02_PAB/PAB_1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/02_PAB/PAB_opis.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/03_PT/BIOZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/03_PT/PT_3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/04_PW/PW_3.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MIASTO KALISZ