Postępowanie zakończone 2026-08-10
Utworzenie Aktywnego Placu Zabaw przy Żłobku nr 3 w Kaliszu (poprzez przebudowę istniejących placów zabaw).
MIASTO KALISZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369718
- Zamawiający
- MIASTO KALISZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kalisz, pow. Kalisz, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załączniki do SWZ/06_PR/przedmiar.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/01_PZT/PZT_1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/01_PZT/PZT_opis.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/02_PAB/PAB_1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/02_PAB/PAB_opis.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_2.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_4.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_5.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_6.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/03_PT/PT_opis.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_2.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_4.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_5.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_6.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/04_PW/PW_opis.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/05_STWiORB/STWIOR.pdf
- SWZ SWZ WRM.2711.27.2026.pdf
- Formularz Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia wraz z ofertą w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia po otwarciu ofert w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
- Inny Załączniki do SWZ/03_PT/BIOZ.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/03_PT/PT_3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/04_PW/PW_3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO KALISZ
- Remont obiektu budowlanego zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Fabrycznej 13-15 w celu spełnienia wymogów budowli ochronnej
- Modernizacja (remont) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 (dawna galeria Kulisiewicza).
- Strefa pokoleń (park kieszonkowy z placem zabaw) (BO)
- Modernizacja PSZOK Miasto Kalisz tj.: Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Kaliszu poprzez dostawę kontenerów do selektywnego zbierania odpadów komunalnych
- Utworzenie Aktywnego Placu Zabaw przy Żłobku nr 4 w Kaliszu