Postępowanie zakończone 2026-06-26
Wykonanie instalacji hydrantowej dla budynku znajdującego się przy ulicy Witosa 45 w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285708
- Zamawiający
- Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- Wykaz osób.docx
- Przedmiar Strzelnicy WLiTD. HYDRANTOWA PRZEDMIAR.pdf
- Projekt UP Poznań Strzelnica 20260414-IS-01.pdf
- STWiOR STWiOR INSTALACJA HYDRANTOWA.pdf
- Inny UP Poznań Strzelnica 20260414-IS-02.pdf
- Inny UP Poznań Strzelnica PW inst. hydrantowej 20260428.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
- Zagospodarowanie terenu przy ul. Wojska Polskiego 71C - budowa sieci wodociągowej na potrzeby instalacji hydrantowej
- Modernizacja pomieszczeń sanitarnych w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
- Wykonanie instalacji hydrantowej dla budynku znajdującego się przy ulicy Witosa 45 w Poznaniu
- Modernizacja toalet w budynku Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28 w Poznaniu oraz w budynku Collegium Zembala przy ul. J.H. Dąbrowskiego 159 w Poznaniu.