WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Wykonanie instalacji hydrantowej dla budynku znajdującego się przy ulicy Witosa 45 w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00319464
Zamawiający
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Przedmiar Strzelnicy WLiTD. HYDRANTOWA PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt UP Poznań Strzelnica 20260414-IS-01.pdf
  • Projekt UP Poznań Strzelnica 20260414-IS-02.pdf
  • Projekt UP Poznań Strzelnica PW inst. hydrantowej 20260428.pdf
  • STWiOR STWiOR INSTALACJA HYDRANTOWA.pdf
  • Inny Suplement techniczny hydranty.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu