Postępowanie zakończone 2026-07-29
Budowa boksów magazynowych KOMPLEKS B na terenie Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, działka nr 66/10, obręb geodezyjny Słajsino, gmina Nowogard
Celowy Związek Gmin R-XXI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341845
- Zamawiający
- Celowy Związek Gmin R-XXI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny 2. Dokumentacja techniczna.zip
- Inny 3. SWZ.zip
- Przedmiar Przedmiary - Boksy magazynowe Słajsino.pdf
- Projekt PAB_2024.04.25.pdf
- Projekt PZT_2024.04.25.pdf
- Projekt specyfikacja techniczna - Słajsino.pdf
- Projekt ZAL_UZGPpoz_PZT_2024.04.25.pdf
- Inny ZAL_UZGPpoz_PBA_2024.04.25.pdf
- Inny ZL_2024.04.25.pdf
- SWZ 0 - SWZ boksy. 7.07.2026 r..pdf
- Wzór umowy 7 - Umowa - budowa boksów Słajsino_KK.docx
- Formularz 1 -Formularz ofertowy zał nr 4 do SIWZ uzupełniony.docx
- Ogłoszenie 0 - Ogłoszenie o zamówieniu 14.07.2026 r..pdf
- Inny 2 -oświadczenie wstępne wykonawcy Załącznik nr 5 do SWZ dobry.docx
- Inny 3 - wykaz robót załącznik 6 do SWZ.docx
- Inny 4 -oświadczenie wyk. o aktualności inf.Załącznik nr 7 do SWZ dobry.docx
- Inny 5 -oświadczenie o grupie kapitałowej Załącznik nr 8 do SWZ dobry.docx
- Inny 6 -zobowiązanie podmiotu trzeciego Załącznik nr 9 do SWZ dobry.docx
- Inny 8 - podwykonawcy załącznik 11 do SWZ.docx
- Inny 9 - załącznik wykaz osób zał. 12 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP