Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Budowa boksów magazynowych KOMPLEKS B na terenie Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, działka nr 66/10, obręb geodezyjny Słajsino, gmina Nowogard
Celowy Związek Gmin R-XXI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406357
- Zamawiający
- Celowy Związek Gmin R-XXI
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Słajsino, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny 2. Dokumentacja techniczna.zip
- Inny 3. SWZ.zip
- SWZ 0 - SWZ boksy. 25.08.2026 r..pdf
- Wzór umowy 7 - Umowa - budowa boksów Słajsino_KK.docx
- Formularz 1 -Formularz ofertowy zał nr 4 do SWZ uzupełniony.docx
- Ogłoszenie 0 - Ogłoszenie o zamówieniu 25.08.2026 r..pdf
- Inny 2 -oświadczenie wstępne wykonawcy Załącznik nr 5 do SWZ dobry.docx
- Inny 3 - wykaz robót załącznik 6 do SWZ.docx
- Inny 4 -oświadczenie wyk. o aktualności inf.Załącznik nr 7 do SWZ dobry.docx
- Inny 5 -oświadczenie o grupie kapitałowej Załącznik nr 8 do SWZ dobry.docx
- Inny 6 -zobowiązanie podmiotu trzeciego Załącznik nr 9 do SWZ dobry.docx
- Inny 8 - podwykonawcy załącznik 11 do SWZ.docx
- Inny 9 - załącznik wykaz osób zał. 12 do SWZ.docx
- Przedmiar Przedmiary - Boksy magazynowe Słajsino.pdf
- Projekt PAB_2024.04.25.pdf
- Projekt PZT_2024.04.25.pdf
- Projekt specyfikacja techniczna - Słajsino.pdf
- Projekt ZAL_UZGPpoz_PZT_2024.04.25.pdf
- Inny ZAL_UZGPpoz_PBA_2024.04.25.pdf
- Inny ZL_2024.04.25.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP