Postępowanie zakończone 2026-07-16
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I
GMINA NOWOGARD
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314252
- Zamawiający
- GMINA NOWOGARD
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Kolumbarium.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Przedmiar Dokumentacja/Przedmiar robót/Przedmiar rob+-t.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt budowlany/Nowogard-opis do PnB-178.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/Nowogard-kolumbarium opisPT-konctrukcja.pdf
- Projekt Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/Nowogard-opis do PW-178.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-00.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-01.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-02.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-03.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-04.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-05.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-06.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/ST-07 - 13.pdf
- STWiOR Dokumentacja/Specyfikacja techniczna/Strona tytułowa.pdf
- Inny Dokumentacja/Inwentaryzacja zieleni/Nowogard-inwentaryzacja zielen-opis.pdf
- Inny Dokumentacja/Inwentaryzacja zieleni/Nowogard-kolumbarium-wycinka drzew-178-ZW.pdf
- Inny Dokumentacja/Lokalizacja celu publicznego/dec nr 10 z 27.03.2025 ABPP.6733.5.2025.pdf
- Inny Dokumentacja/Mapa do celów projektowych/Nowogard 178.DXF
- Inny Dokumentacja/Mapa do celów projektowych/Nowogard 178.pdf
- Inny Dokumentacja/Mapa do celów projektowych/Nowogard 178.shx
- Inny Dokumentacja/Opinia geologiczna/Nowogard - Cmentarz Komunalny - +Ťciany urnowe.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geologiczna/Za+é.1.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geologiczna/Za+é.2.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geologiczna/Za+é.3.pdf
- Inny Dokumentacja/Opinia geologiczna/Za+é.4.pdf
- Inny Dokumentacja/PnB/2025.07.25-Nowogard-PnB-178-caly.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Nowogard-kolumbarium-178-MAPA.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Nowogard-kolumbarium-178-PZT.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt budowlany/Nowogard-kolumbarium-178-S60.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/K1.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/K2.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/Nowogard-kolumbarium-178-PZT-PW.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/Nowogard-kolumbarium-178-S60-lawka.pdf
- Inny Dokumentacja/Projekt wykonawczy-techniczny/Nowogard-kolumbarium-178-S60.pdf
- Inny Dokumentacja/Wycinka drzew-decyzja/2025.05.20-Nowogard-wycinka drzew-decyzja.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA NOWOGARD
- Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – etap I
- Remont nawierzchni ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie etap II
- Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego
- Eksploatacja i konserwacja sieci i urządzeń oświetlenia ulicznego na sieci wydzielonej w mieście i na terenie gminy Nowogard