Postępowanie zakończone 2026-08-28
Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – etap I
GMINA NOWOGARD
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387758
- Zamawiający
- GMINA NOWOGARD
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Nowogard, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Magazyn OC.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja do przetargu.zip
- Przedmiar Przedmiar/Przedmiar robót - ETAP I.pdf
- Projekt Projekt budowlany/PAB-02.pdf
- Projekt Projekt budowlany/PAB-opis.docx
- Projekt Projekt budowlany/PAB-opis.pdf
- Projekt Projekt budowlany/PZT-01.dwg
- Projekt Projekt budowlany/PZT-01.pdf
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/00 strona tytułowa i oświadczenia.doc
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/0 Opis.docx
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/2026.07.21 PT E Magazyn.pdf
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Instalacje/OŚWIADCZENIE_projektant.doc
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Instalacje/PT_IS_Nowogard_1.pdf
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Instalacje/wm_opis_1.doc
- Projekt Projekt-techniczno-wykonawczy/Instalacje/wod-kan.doc
- Projekt Specyfikacja/ST-00.pdf
- Projekt Specyfikacja/ST-04.pdf
- Projekt Specyfikacja/ST-06.pdf
- Projekt Specyfikacja/ST-07.pdf
- Projekt Specyfikacja/ST-08.pdf
- STWiOR Specyfikacja/ST-01.pdf
- STWiOR Specyfikacja/ST-02.pdf
- STWiOR Specyfikacja/ST-03.pdf
- STWiOR Specyfikacja/Strona tytułowa.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-01.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-01.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-02.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-03.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-03.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-04.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-04.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-05.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-05.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-06.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-06.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-07.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-07.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-08.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-08.pdf
- Inny Projekt budowlany/PAB-09.dwg
- Inny Projekt budowlany/PAB-09.pdf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E0 Schemat zasadniczy.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E0 Schemat zasadniczy.txt
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E1 Schematy rozdzielnic.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E2 Plan instalacji.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E3 Schemat szafy RACK.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E4 Schemat ideowy CCTV.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/E5 Schemat ideowy SSWIN.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\ARIALN.TTF
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\calibrib.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\calibri.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\GOTHICB.TTF
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\GOTHIC.TTF
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\isocpeur.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\micross.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\romand__.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\romantic.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\tahoma.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Fonts\times.ttf
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/PlotCfgs\DWG To PDF.pc3
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/PlotCfgs\Instalacja_plan.ctb
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/PlotCfgs\monochrome.ctb
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/PlotCfgs\Schemat.ctb
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/PW2\logo.jpg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Rafaprojekt\logo_rafaprojekt_OK kopia_do_oppisu.jpg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Elektryka/Rzut czysty\2026.06.03-nowogard-magazyn-koncepcja-wytyczne dla elektryka.dwg
- Inny Projekt-techniczno-wykonawczy/Instalacje/2026_07_01_nowogard-instalacje_sanit_1_w.dwg
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA NOWOGARD
- Remont nawierzchni ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie etap II
- Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I
- Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego oraz modernizacja istniejącego środowiska informatycznego wraz z podniesieniem poziomu cyberbezpieczeństwa w ramach konkursu grantowego
- Eksploatacja i konserwacja sieci i urządzeń oświetlenia ulicznego na sieci wydzielonej w mieście i na terenie gminy Nowogard