WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-28

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Konikowo

GMINA ŚWIESZYNO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00383645
Zamawiający
GMINA ŚWIESZYNO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Konikowo, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-28
Termin realizacji
9 miesięcy od dnia podpisania umowy (roboty budowlane: 8 miesięcy)
Data publikacji
2026-08-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - droga w Konikowie.pdf
  • SWZ Zał. nr 1a do SWZ - tablica__fundusz.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja droga w Konikowie.zip
  • Inny Zał. nr 2-8 do SWZ.docx
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ - PPU droga w Konikowie.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PT Drogowy Promienna.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PT Elektryczny Promienna.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PT Sanitarny Promienna.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PZT Promienna.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/SSTWIORB Sanitarne Promienna.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/SSTWIORB Drogowa Promienna.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/SSTWIORB Elektryczna Promienna.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Decyzja 755.2025.K.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Decyzja B_515_2025_ZRID o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Decyzja OS.6220.10.6.2024 o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Decyzja OS.6220.5.8.2024 o środowiskowych uwarunkowaniach.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Pozwolenie wodnoprawne SK.ZUZ.4210.182.2025.PM.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Pozwolenie wodnoprawne SK.ZUZ.4210.272.2024.PM.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PR Drogowy Promienna.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PR Elektryczny Promienna.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumentacja/PR Sanitarny Promienna.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA ŚWIESZYNO