Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa i adaptacja pomieszczeń żłobka na potrzeby przedszkola gminnego w Konikowie
GMINA ŚWIESZYNO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381332
- Zamawiający
- GMINA ŚWIESZYNO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Konikowo, pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - przebudowa żłobka na przedszkole.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 1 do SWZ - Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole.zip
- Inny Zał. nr 2-8 do SWZ.docx
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - PPU przebudowa przebudowa żłobka na przedszkole.pdf
- Przedmiar Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/Przedmiar/przedmiar arch.pdf
- Przedmiar Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/Przedmiar/przedmiar IE.pdf
- Przedmiar Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/Przedmiar/przedmiar IS.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/Decyzja_B.6740.856.2025.KG ORYGINAŁ.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/0 PZT/podpis/PT pzt opis_podpisany.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/0 PZT/PT pzt opis.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/0 PZT/PT pzt opis_.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/0 PZT/PZT.01.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/PT opis.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/PT opis_scalony.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/PT podpisane/PT opis_podpisany.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/OPIS.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/PT_IS_2026.02.26.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/PT SCALONY PT PT.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/RYS. IS.01 RZUT INSTALACJI OGRZEWANIA.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/RYS. IS.02 RZUT INSTALACJI WENTYLACJI.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/RYS. IS.03 RZUT INSTALACJI WODY.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/RYS. IS.04 RZUT INSTALACJI KANALIZACJI.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/II Konstrukcja/2026_01_12_Świeszyno_421_OT.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/II Konstrukcja/2026_01_12_Świeszyno_421_PT-PT-K-01.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/II Konstrukcja/2026_01_12_Świeszyno_421_PT-PT-K-02.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/ES-01 - Schemat rozbudowy rozdzielnicy R1.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/ESN-01 - Schemat rozbudowy systemu LAN.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/IE-01 - instalacje elektryczne - rzut parteru.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/IE-02 - instalacja oświetlenia - rzut sufitu.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/Opis techniczny - PT.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/PT-IE - 421-1.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/PT-IE - 421.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/II Architektura/Opis PAB.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/BIOZ/BIOZ_26.01.2026.docx
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Pozowlenie na budowę/Decyzja_B.6740.856.2025.KG.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Pozowlenie na budowę/PAB_2026.01.26_-_PAB.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Pozowlenie na budowę/ZL_1_2026.01.26_-_załącznik_1.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/I PZT/PZT.01.pdf
- Projekt Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/Zaświadczenie_B.6740.856.2025.KG że dec. stała się ostateczna.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/SST-00 Instalacje wewnętrzne ogólne wymagania.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/SST-01 Instalacja C.O..pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/SST-02 Instalacja KS.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/SST-03 Instalacja W+C.W.U..pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/SST-04 Instalacja wentylacji i klimatyzacji.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/STR. TYTUŁOWA STWIORB.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/STWiOR.pdf
- STWiOR Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/STWIORB/STWiOR Świeszyno(421).pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/A.01.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/A.02.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/A.03.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/AK.01.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/AP.01.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/I Architektura/AS.01.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/izba-sulkowski-2025.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/karta uzgodnienia dokumentacji sanepid_PT_IS Konikowo.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/Uprawnienia P.Tokarczyk.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/uprawnienia-sułkowski-pdf.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/III Instalacje sanitarne/Zaswiadczenie PT 2025.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/IV Instalacje elektryczne teletechniczne/karta uzgodnienia PT_IE_2.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/VII Operat akustyczny/Specyfikacja Akusto Wall C Texona.doc
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/II. PT/VII Operat akustyczny/Specyfikacja Gedina A 40.doc
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/II Architektura/421-A.01.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/II Architektura/421-A.02.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/II Architektura/421-A.03.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Lokalizacja zjazdu/zgoda na korzystanie ze zjazdu istniejącego.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Lokalizacja zjazdu/zgoda na korzystanie z istniejącego zjazdu.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Media/warunki przyłączenia do sieci komunalnych.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Media/woda i kanalizacja.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/MPZP/MPZP.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Pozowlenie na budowę/ZL_2_2026.01.26_-_załącznik_2.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/Pozowlenie na budowę/ZL_3_2026.01.26_-_załącznik_3.pdf
- Inny Dokumenttacja projektowa - przebudowa żłobka na przedszkole/I. PB/III Dokumenty fp/ZL strona tytułowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA ŚWIESZYNO
- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Konikowo
- Przebudowa drogi gminnej w m. Bardzlino, gm. Świeszyno
- Przebudowa drogi Dunowo – Strzekęcino, gm. Świeszyno
- Budowa ścieżki pieszo-rowerowej Świeszyno-Mierzym
- Przebudowa wraz ze zmiana sposobu użytkowania budynku szkoły w Dunowie na Środowiskowy Dom Samopomocy oraz mieszkanie wspomagane