Postępowanie zakończone 2026-07-14
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj.
GMINA STARGARD
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311884
- Zamawiający
- GMINA STARGARD
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU.zip
- SWZ 3f. SWZ ZAŁĄCZNIK 10 - Wyciag WoD.pdf
- SWZ 3. SWZ.pdf
- Wzór umowy 3c. SWZ ZAŁĄCZNIKI 7- PROJEKT UMOWY.pdf
- Ogłoszenie 4 . Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.docx
- Inny 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.pdf
- Inny 3b. SWZ ZAŁĄCZNIKI 6 - OPZ.pdf
- Inny 3c.SWZ ZAŁĄCZNIKI 7- PROJEKT UMOWY -ZAŁ. NR 1 - Monitorowanie wskazników w okresie trwałości.xlsx
- Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania.zip
- Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/PFU.pdf
- Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 2 Audyt całość Szkoła Pęzino.pdf
- Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 4. Archiwalny opis techniczny ARCHITEKTURA + KOLORYSTYKA.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/I_NG.II.6642.383.2025.AU_13_2.DXF
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/I_NG.II.6642.383.2025.AU_13_2.DXF
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/I_NG.II.6642.383.2025.AU_13_2.DXF.klauzula.xml
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/I_NG.II.6642.383.2025.AU_13_2.DXF.klauzula.xml
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/Zał. 25. Wizualizacja i parametry instalacji fotowoltaicznej wg przyjętej koncepcji.docx
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/edit/Zał. 25. Wizualizacja i parametry instalacji fotowoltaicznej wg przyjętej koncepcji.docx
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 12. Uproszczone zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 13. Rys. 1 Inwentaryzacja elewacje – legenda.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 14. Rys. 2 Inwentaryzacja elewacje - A.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 15. Rys. 3 Inwentaryzacja elewacje - B.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 16. Rys. 4 Inwentaryzacja elewacje - C.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 17. Rys. 5 Inwentaryzacja elewacje - D.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 18. Rys. 6 Inwentaryzacja elewacje – E, F, G, H.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 19. Rys. 7 Inwentaryzacja elewacje - I.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 1. Kopia mapy zasadniczej.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 20. Rys. 8 Inwentaryzacja elewacje – J, K.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 21. Rys. 9 Inwentaryzacja elewacje - L.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 22. Rys. 10 Inwentaryzacja elewacje - M.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 23. Rys. 11 Inwentaryzacja elewacje - N.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 24. Rys. 12 Inwentaryzacja elewacje - O.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 25. Wizualizacja i parametry instalacji fotowoltaicznej wg przyjętej koncepcji.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 3. Opinia ornitologiczno-chiropterologiczna z czerwca 2025r..pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 5. Archiwalny projekt INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA KOTŁOWNIA 1996r..pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 6. Archiwalny projekt INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 7. Archiwalny projekt INSTALACJE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNIA.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 8. Archiwalny projekt INSTALACJE ELEKTRYCZNE.pdf
- Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU/Zał. 9. Pomiary instalacji elektrycznej z 2021r..pdf
- Przedmiar 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Przedmiar i dokumenty do postępowania/Zał. 11. Orientacyjny przedmiar robót.xls
- Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Przedmiar i dokumenty do postępowania/Decyzja RDOŚ.pdf
- Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Przedmiar i dokumenty do postępowania/Deklaracja organu za monitorowanie obszaru natura 2000.pdf
- Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Przedmiar i dokumenty do postępowania/Ekspertyza ornitologiczna SP Pezino Gm. Stargard.pdf
- Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Przedmiar i dokumenty do postępowania/Postanowienie odmowa wszczecia DSU Gm. Stargard.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA STARGARD
- Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania inwestycyjnego obejmującego przebudowę i rozbudowę budynku Szkoły Podstawowej w Grzędzicach” w formule zaprojektuj i wybuduj.
- Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj- II postępowanie.
- Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Strachocinie, gm. Stargard - w systemie zaprojektuj i wybuduj
- Budowa dróg z nawierzchni bitumicznych i płyt betonowych na terenie gminy Stargard
- Przebudowa drogi dojazdowej do pól, kierunek Sowno-Wielichówko, gmina Stargard.