WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Strachocinie, gm. Stargard - w systemie zaprojektuj i wybuduj

GMINA STARGARD

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334761
Zamawiający
GMINA STARGARD
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU.zip
  • SWZ 3f. SWZ ZAŁĄCZNIK 10 - Wyciag WoD.pdf
  • SWZ 3. SWZ.pdf
  • Wzór umowy 3c. SWZ ZAŁACZNIK 7- PROJEKT UMOWY.pdf
  • Ogłoszenie 4. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.docx
  • Inny 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.pdf
  • Inny 3b. SWZ ZAŁĄCZNIKI 6 - OPZ.pdf
  • Inny 3c.SWZ ZAŁĄCZNIKI 7- PROJEKT UMOWY -ZAŁ. NR 1 - Monitorowanie wskazników w okresie trwałości.xlsx
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania.zip
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/audyt calos_c_ Szkola Strachocin 26-podpisany.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/audyt calos_c_ Szkola Strachocin 26-podpisany.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/PFU Gm. Stargard Strachocin.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 5. Projekt architektoniczno-budowlany przebudowy z 05.2024r.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 6. Projekt techniczny przebudowy z 05.2024r branża architektura.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 7. Projekt techniczny przebudowy z 05.2024r branża konstrukcja.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 8. Projekt techniczny przebudowy z 05.2024r branża sanitarna.pdf
  • Projekt 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 9. Projekt techniczny przebudowy z 05.2024r branża elektryczna.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/Deklaracja organu odpowiedzialnego za monitorowanie obszarów natura 2000.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/Ekspertyza ornitologiczna SP Strachocin Gm. Stargard.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 10. Pozwolenie na budowę do PAB przebudowy z 05.2024r.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 12. Uproszczone zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 13. Rzut piwnic - inwentaryzacja.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 14. Rzut parteru - inwentaryzacja.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 15. Rzut dachu - inwentaryzacja.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 16. Rzut parteru - koncepcja.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 17. Zagospodarowanie terenów przyległych - koncepcja.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 18. Wizualizacja i parametry instalacji fotowoltaicznej wg przyjętej koncepcji.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 1. Kopia mapy zasadniczej.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/PFU Strachocin/Zał. 3. Opinia ornitologiczno-chiropterologiczna z listopada 2024r.pdf
  • Inny 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8-PFU/postanowienie Gmina Stargard.pdf
  • Przedmiar 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Zał. 11. Orientacyjny przedmiar robót.xls
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T2.1- DOKUMENTY- info BIOZ_ekspertyza - Przebudowa szkoły 2024.09.02.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/PB_PAB_ZL_2024.09.02 - dostosowanie SP Strachocin.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/T1.1-PT-A opis SP Strachocin dostosowanie-2024.09.30.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/02-K/PT_konstrukcja_dostosowanie SP Strachocin_08.2024.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/03-IS/___PT SZKOŁA 2024.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/IE_STRACHOCIN_PRZEBUDOWA_OPIS_PT_MA.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/STR_TYT.pdf
  • Projekt 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Decyzje, uzgodnienia/Pozwolenie na budowę/PAB_ZL_2024 09 02-sig.pdf
  • STWiOR 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/STWiORB_ Przebudowa budynku szkoły - RB i IS.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T1.1-PB-AB - Przebudowa szkoły 2024.07.02.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T1.2 - UPRAWNIENIA 2024.07.02.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T1.3 - rys I- 1 rzut parteru 42x52.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T1.4 - rys A-B- 1 rzut parteru 2024.09.02 - 42x52.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/01-PB - Z-AB-ZL/02-pdf oddzielnie/T2.3 - Uzgodnienie Sanepid.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/01-pliki aktywne/T1.1-PT-A opis SP Strachocin dostosowanie-2024.09.30.doc
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/01-pliki aktywne/T1.3-PB-T-A rys A- 1 rzut parteru.dxf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/01-pliki aktywne/T1.3-PB-T-A rys A- 2 rzut obudowy instalacji wentylacji.dxf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/01-pliki aktywne/T1.3-PB-T-A rys A- 3 zestawienie drzwi i okien.dxf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/T1.2 - UPRAWNIENIA 2024.07.02.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/T1.3-PB-T-A rys A- 1 rzut parteru.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/T1.3-PB-T-A rys A- 2 rzut obudowy instalacji wentylacji.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/01-A/T1.3-PB-T-A rys A- 3 zestawienie drzwi i okien.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/02-K/01-pliki aktywne/PT_konstrukcja_dostosowanie SP Strachocin_08.2024.dwg
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/03-IS/01-pliki aktywne/_IS__SZKOŁA.dwg
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/03-IS/01-pliki aktywne/SZKOŁA OPIS.doc
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/01-pliki aktywne/IE_PRZEBUDOWA_STRACHOCIN_PT_MAu.dwg
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/IE_PRZEBUDOWA_STRACHOCIN_PT_MAu-ie1.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/IE_PRZEBUDOWA_STRACHOCIN_PT_MAu-ie2.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/02-PB - T/04-IE/IE_PRZEBUDOWA_STRACHOCIN_PT_MAu-ie3.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Decyzje, uzgodnienia/Opinia sanepidu/Pieczątka Sanepid.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Decyzje, uzgodnienia/Opinia sanepidu/Uzgodnienie Sanepid.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Decyzje, uzgodnienia/Pozwolenie na budowę/676-2024 Gmina Stargard-sig.pdf
  • Inny 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania/Dokumentacja projektowa/Sprostowanie Decyzji 676-2026.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA STARGARD