WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-08

„Budowa sieci wodociągowej w ul. Starojaworskiej na odcinku od przepompowni ścieków do ulicy Zachodniej w Jaworze” - etap III od ul. Starojaworska 142 do ul. Zachodnia/Widokowa.

Gmina Jawor

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00257867
Zamawiający
Gmina Jawor
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-08
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiar robót etap 3 V2.pdf
  • SWZ SWZ ZP.271.7.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik 9_Wzór umowy_zmiana 03.06.2026.pdf
  • Ogłoszenie 2026_BZP 00257867_01_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 03.06.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ ZP.271.7.2026_zmiana 03.06.2026.pdf
  • Inny WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ_1.pdf
  • Inny WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ_2.pdf
  • Inny WYJAŚNIENIE TREŚCI SWZ_2_poprawione_08.06.2026 r..pdf
  • Inny Załączniki 1_10.zip
  • Przedmiar Załączniki 1_10/Załącznik 10_Dokumentacja projektowa/Przedmiar robót - etap 3.pdf
  • Projekt Załączniki 1_10/Załącznik 10_Dokumentacja projektowa/Projekt wykonawczy - Etap 3.pdf
  • STWiOR Załączniki 1_10/Załącznik 10_Dokumentacja projektowa/STWIORB - Etap 3.pdf
  • Formularz Załączniki 1_10/Załącznik 1_Formularz oferty.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 2a_Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 2_Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 3_Zobowiazanie podmiotu trzeciego.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 4_Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 5_Oświadczenie dot. przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 6_Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 7_Wykaz osób.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 8_Oświadczenie o aktualności informacji.doc
  • Inny Załączniki 1_10/Załącznik 9_Wzór umowy.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Jawor