Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
Toaleta Publiczna
Gmina Jawor
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406740
- Zamawiający
- Gmina Jawor
- Główny kod CPV
- 45215500-2 — Toalety publiczne
- Miejsce wykonania robót
- Jawor, pow. jaworski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.10.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ.zip
- Projekt Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/7_Koncepcjaprogramowo-przestrzenna/Rys. 1.0 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Projekt Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/7_Koncepcjaprogramowo-przestrzenna/Rys. 2.0 RZUT PRZYZIEMIA.pdf
- Projekt Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/7_Koncepcjaprogramowo-przestrzenna/Rys. 3.0 PRZEKRÓJ I-I.pdf
- Projekt Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/7_Koncepcjaprogramowo-przestrzenna/Rys. 4.0 PRZEKRÓJ II-II.pdf
- Projekt Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/PFU_OPIS.pdf
- Wzór umowy Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 10_Wzór umowy.pdf
- Formularz Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 1_Formularz oferty.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/1_Mapa zasadnicza Jawor 113_12.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/2_Wytyczne konserwatorskie DWKZ.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/3_WT Tauron Dystrybucja.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/4_WT wod kan ZWiK Jawor.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/5_ WT kan deszczowa SW-Ś Młynówka.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/PFU z załącznikami/6_Wypis i Wyrys z MPZP.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 11_dokumentacja techniczna/Wytyczne konserwatorskie - aktualizacja.pdf
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 2a_Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 2_Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 3_Zobowiazanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 4_Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 5_Oświadczenie dot. przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 6_Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 7_Wykaz usług.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 8_Wykaz osób.doc
- Inny Załączniki 1_11 do SWZ/Załącznik 9_Oświadczenie o aktualności informacji.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP