WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14

Rozbudowa i przebudowa placów zabaw w mieście

Gmina Jawor

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412213
Zamawiający
Gmina Jawor
Główny kod CPV
37535200-9 — Wyposażenie placów zabaw
Miejsce wykonania robót
Jawor, pow. jaworski, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ ZP.271.11.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ.zip
  • Projekt Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 10_Opis przedmiotu zamówienia/OPZ - place zabaw.pdf
  • Wzór umowy Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 9_Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 1_Formularz oferty.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 10_Opis przedmiotu zamówienia/Mapa poglądowa - lokalizacje placów zabaw.jpg
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 2a_Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 2_Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 3_Zobowiazanie podmiotu trzeciego.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 4_Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 5_Oświadczenie dot. przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 6_Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 7_Wykaz osób.doc
  • Inny Załączniki 1_10 do SWZ/Załącznik 8_Oświadczenie o aktualności informacji.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 11 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Jawor