Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2361D relacji Bogatynia – Opolno Zdrój wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej w jej ciągu”
POWIAT ZGORZELECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00419185
- Zamawiający
- POWIAT ZGORZELECKI
- Główny kod CPV
- 45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
- Miejsce wykonania robót
- Bogatynia, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Bogatynia-Opolno Zdrój-sig-sig.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do OPZ.zip
- Inny Załączniki nr 3-9 do SWZ.doc
- Przedmiar Załączniki do OPZ/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT - ETAP 1 od km 0+936,00 do km 1+173,00.pdf
- Przedmiar Załączniki do OPZ/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT - ETAP 1 od km 0+936,00 do km 1+173,00.xls
- Projekt Załączniki do OPZ/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/01 PZT - ZAKRES DLA ETAPU NR 1 od km 0+936 do km 1+173 (2).pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/DOKUMENTACJA TECHNICZNA/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/00 OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/01 RYS NR 01_01.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_01.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_02.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_03.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_04.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_05.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/PROJEKT TOR/02 RYS NR 02_06.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/SPECYFIKACJE TECHNICZNE.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP