Postępowanie zakończone 2026-08-27
Remont drogi powiatowej nr 2383D w miejscowości Tylice w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2383D w miejscowości Tylice
POWIAT ZGORZELECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387538
- Zamawiający
- POWIAT ZGORZELECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tylice, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do OPZ.zip
- Inny Załączniki nr 3-9 do SWZ.doc
- Przedmiar Załączniki do OPZ/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT - TYLICE REMONT NAWIERZCHNI (1).pdf
- Przedmiar Załączniki do OPZ/PRZEDMIAR/03 PRZEDMIAR ROBÓT - TYLICE REMONT NAWIERZCHNI.xls
- Projekt Załączniki do OPZ/Dokumentacja Techniczna/01 PZT (2).pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/Dokumentacja Techniczna/OPIS TECHNICZNY - TYLICE (2).pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Dokumentacja Techniczna/02 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE (3).pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 01_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_02.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_03.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_04.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_05.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/POR/RYS NR 02_06.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/SPECYFIKACJE TECHNICZNE (4).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT ZGORZELECKI
- „Przebudowa drogi powiatowej nr 2361D relacji Bogatynia – Opolno Zdrój wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej w jej ciągu”
- Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.: „Przebudowa budynku nr 8a Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu”
- Remont drogi powiatowej nr 2398D relacji Lasów – Żarska Wieś w ramach zadania: Modernizacja drogi powiatowej nr 2398D relacji Lasów – Żarska Wieś
- „Przebudowa drogi powiatowej nr 2361D relacji Bogatynia – Opolno Zdrój wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej w jej ciągu”
- Przebudowa nawierzchni jezdni w ciągu drogi powiatowej nr 2398D na odcinku od km 13+362,00 do km 14+504,00 w ramach zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2398D relacji Trójca – Gozdanin”