WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10

Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.: „Przebudowa budynku nr 8a Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu”

POWIAT ZGORZELECKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402850
Zamawiający
POWIAT ZGORZELECKI
Główny kod CPV
45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
Miejsce wykonania robót
Zgorzelec, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt PFU z załącznikami.zip
  • SWZ SWZ Parter Starostwa-sig-sig.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 11 do SWZ -Projektowanie postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 3-10 do SWZ.doc
  • Projekt PFU z załącznikami/Część informacyjna/2. Wyciąg z MPZP.pdf
  • Projekt PFU z załącznikami/Część informacyjna/3. Audyt energetyczny ex-post Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu (1)-1.pdf
  • Projekt PFU z załącznikami/Część opisowa/PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/10. Przekrój.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/1. Decyzje PSP/1. PZ.0230.39.2013.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/1. Decyzje PSP/1. PZ.0230.40.2013.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/4. Świadectwo energetyczne 8A i 8-1.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/5. Przegląd kanałów wentylacyjnych.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/6. Budynek 8A(1).dwg
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/7. Koncepcja rzutu parteru.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/8. Wyburzenia i zamurowywania.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/9. Zestawienie stolarki.pdf
  • Inny PFU z załącznikami/Część informacyjna/Legenda.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 7 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP