Postępowanie zakończone 2026-06-24
Budowa awaryjnych studni w miejscowości Borzymina oraz Starorypin Prywatny
GMINA RYPIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281116
- Zamawiający
- GMINA RYPIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projekt umowy - wodociągi.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08dec615-7a52-ea06-4b6e-b70001238f9d.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Br elektryczna/Przedmiar robót_br elektryczna.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Kosztorys Nakładczy SUW Starorypin Prywatny.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Kosztorys ofertowy_Starorypin obudowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Obudowa studni_Starorypin/STARORYPIN Obudowa studni_2A PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Kosztorys ofertowy Starorypin Prywatny otw 2A-.doc
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Kosztorys nakładczy SUW Borzymin.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Kosztorys ofertowy_Borzymin obudowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Obudowa studni_Borzymin/BORZYMIN Obudowa studni PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Kosztorys ofertowy Borzymin otw 3A- poprawa.doc
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Studnia Borzymin_br_Elektryczna/Przedmiar robót_BORZYMIN_br_elektryczna.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Br elektryczna/Projekt Techniczny SUW Starorypin Prywatny_br elektryczna.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Obudowa studni_Starorypin/PB_Obudowa studni_Starorypin_2A.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Obudowa studni_Borzymin/PB_Obudowa studnia_Borzymin.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Studnia Borzymin_br_Elektryczna/Projekt Techniczny SUW Borzymin_br_elektryczna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/Obudowa studni_Starorypin/STWIORB_Starorypin_2A.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/Obudowa studni_Borzymin/STWIORB_Borzymin.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Decyzja zasobowa stydnia 2A_Starorypin.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/SIWZ - Starorypin Prywatny - nadzór geologiczny.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/SIWZ - Starorypin Prywatny wiercenie.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Starorypin Prywatny uj. gminne otw zast nr 2A-3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Zał. 6 czwartorzęd.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Zał. 6 neogen.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia 2A_Starorypin/PRG Starorypin Prywatny studnia 2A/Zał. 8 Starorypin_pgto(1).pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Borzymin -otw zastępczy nr 3A-kopia dla Inwestora.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Decyzja zasobowa Studnia 3A Borzymin.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/SIWZ - Borzymin - nadzór geologiczny.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/SIWZ - Borzymin - wiercenie.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Zał graf nr 1a Borzymin_topograficzna_25k_x7.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Zał graf nr 2 Mapa syt-wys (A3)-1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Zał graf nr 3 Wyrys 1000.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Zał graf nr 6 Przekrój.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Studnia3A__Borzymin/PRG Borzymin studnia 3A/Zał graf nr 8 Borzymin_pgto_x7.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RYPIN
- Budowa drogi gminnej w miejscowości Ławy (od km 0+005,60 do km 0+929,27 i od km 0+000,00 do km 0+005,60)
- Rozbudowa placów zabaw
- Budowa placu zabaw w Mariankach oraz budowa boiska do piłki nożnej w Balinie
- Budowa zbiornika wód popłucznych przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Borzymin oraz Sadłowo
- Dobudowa strażnicy OSP w Rypałkach Prywatnych