Postępowanie zakończone 2026-09-02
Budowa drogi gminnej w miejscowości Ławy (od km 0+005,60 do km 0+929,27 i od km 0+000,00 do km 0+005,60)
GMINA RYPIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00396483
- Zamawiający
- GMINA RYPIN
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Ławy, pow. rypiński, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08defd21-0e24-bd2b-68d1-700001d6c8e6.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PR/PR_LAWY_od km 0+005.60 do km 0+929.27.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PR/PR_LAWY_SKRZYZKI_od km 0+000.00 do km 0+005.60.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/ORD/0_ORD_RYPIN_LAWY_OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/ORD/1_ORD_RYP_LAWY_PO.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/0_PT_RYPIN_LAWY_OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/1_1_PT_RYP_LAWY_PSW.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/1_2_PT_RYP_LAWY_PSW.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/2_PT_RYP_LAWY_PD.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/3_PT_RYP_LAWY_PN.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/4_1_PT_RYP_LAWY_PP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_III_PT_DROGOWA/4_2_PT_RYP_LAWY_PP.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_II_PAB_DROGOWA/0_PAB_RYPIN_LAWY_OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_II_PAB_DROGOWA/1_1_PAB_RYP_LAWY_PSW.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_II_PAB_DROGOWA/1_2_PAB_RYP_LAWY_PSW.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_II_PAB_DROGOWA/2_PAB_RYP_LAWY_PD.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_II_PAB_DROGOWA/3_PAB_RYP_LAWY_PN.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_I_PZT/0_PZT_RYPIN_LAWY_OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_I_PZT/1_PB_RYP_LAWY_PO.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_I_PZT/2_1_PB_RYP_LAWY_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_I_PZT/2_2_PB_RYP_LAWY_PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/TOM_IV_ZALACZNIKI/0_RYPIN_LAWY_ZALACZNIKI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/SST/SST_LAWY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/ORD/2_1_ORD_RYP_LAWY_PS.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/ORD/2_2_ORD_RYP_LAWY_PS.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP