Postępowanie zakończone 2026-07-13
Rozbudowa placów zabaw
GMINA RYPIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310896
- Zamawiający
- GMINA RYPIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08ded375-9c9b-2d93-d9ee-92000195648e.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/Przedmiar place zabaw Gmina Rypin.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/1. Zakrocz/Opis Zakrocz.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/2. Kowalki/Opis Kowalki.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/Opis Borzymin.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/4. Sadłowo/Opis Sadłowo.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/5. Starorypin Rządowy/Opis STarorypin Rządowy.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/6. Starorypin Prywatny/Opis Starorypin Prywatny.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/7. Stępowo/Opis Stępowo.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/1. Zakrocz/~$Opis.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/1. Zakrocz/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/1. Zakrocz/PZT Zakrocz.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/2. Kowalki/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/2. Kowalki/A-2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/2. Kowalki/A-3.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/2. Kowalki/PZT Kowalki.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/A-2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/A-3.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/A-4.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/3. Borzymin/PZT Borzymin.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/4. Sadłowo/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/4. Sadłowo/A-2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/4. Sadłowo/PZT Sadłowo.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/5. Starorypin Rządowy/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/5. Starorypin Rządowy/PZT Starorypin Rządowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/6. Starorypin Prywatny/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/6. Starorypin Prywatny/PZT Starorypin Prywatny.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/7. Stępowo/A-1.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/7. Stępowo/A-2.pdf
- Inny Załącznik nr 7 - Dokumentacja techniczna/7. Stępowo/PZT Stępowo.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RYPIN
- Budowa drogi gminnej w miejscowości Ławy (od km 0+005,60 do km 0+929,27 i od km 0+000,00 do km 0+005,60)
- Budowa placu zabaw w Mariankach oraz budowa boiska do piłki nożnej w Balinie
- Budowa zbiornika wód popłucznych przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Borzymin oraz Sadłowo
- Budowa awaryjnych studni w miejscowości Borzymina oraz Starorypin Prywatny
- Dobudowa strażnicy OSP w Rypałkach Prywatnych