Postępowanie zakończone 2026-07-20
Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.
GMINA OSIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316966
- Zamawiający
- GMINA OSIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar TES i kosztorys ofertowy.xlsx
- Projekt Projekt budowlany/Opis PT.pdf
- STWiOR SST/SST.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 04 Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Projekt budowlany/1. Plan orientacyjny PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/2. Plan sytuacyjny PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/3. Przekroje normalne PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/4. Szczegóły konstrukcyjne PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/5. Profil podłużny PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/6. Przekroje poprzeczne PT.pdf
- Inny Projekt budowlany/Tabela rob├│t ziemnych PT.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/1. Plan orientacyjny (SOR).pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/2. Plan sytuacyjny (SOR).pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu/Opis (SOR).pdf
- Inny TES ofertowy.pdf
- Inny Uzgodnienia/5. Gminny Zakład Komunalny w Osiu - 19.02.2025.pdf
- Inny Uzgodnienia/6. Powiatowy Zarz─ůd Dr├│g w ┼Üwieciu - 14.02.2025.pdf
- Inny Uzgodnienia/7. ENEA Operator Sp. z o.o. - 14.02.2025.pdf
- Inny Uzgodnienia/8. Orange Polska S.A. - 06.03.2025.pdf
- Inny Załącznik 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków.doc
- Inny Załącznik 3A oswiadczenie-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-Pzp.docx
- Inny Załącznik 3 - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załącznik 4 - Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.doc
- Inny Załącznik 5 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc
- Inny Załącznik 6 - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Aktualizacja oświadczenia.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA OSIE
- Modernizacja części pomieszczeń Urzędu Gminy w Osiu w celu poprawy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.
- Dowóz dzieci szkolnych w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na trasie Osie –Osie Wybudowania – Miedzno - Osie.
- Termomodernizacja i rozbudowa budynku Przedszkola Publicznego w Osiu.