Postępowanie zakończone 2026-07-31
Dowóz dzieci szkolnych w roku szkolnym 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na trasie Osie –Osie Wybudowania – Miedzno - Osie.
GMINA OSIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358017
- Zamawiający
- GMINA OSIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Osie, pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- 2029-06-30
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków.doc
- Inny Załącznik 3 - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załącznik 5 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2029-06-30.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP