Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Modernizacja części pomieszczeń Urzędu Gminy w Osiu w celu poprawy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.
GMINA OSIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418348
- Zamawiający
- GMINA OSIE
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Osie, pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- 75 dni od dnia podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar rob├│t/2026.P-25_B._Przedmiar_rob├│t__v.1.00.ath
- Przedmiar Przedmiar rob├│t/2026.P-25_B._Przedmiar_rob├│t__v.1.00.pdf
- Przedmiar Przedmiar rob├│t/2026.P-25_B._Przedmiar_rob├│t__v.1.00.puz
- Przedmiar Przedmiar rob├│t/2026.P-25_B._Przedmiar_rob├│t__v.1.00.xml
- Projekt 2026.P-25_PROJEKT_WYKONAWCZY.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy .docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków.doc
- Inny Załącznik 3A oswiadczenie-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-Pzp.docx
- Inny Załącznik 3 - Zobowiązanie podmiotu.doc
- Inny Załącznik 4 - Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.doc
- Inny Załącznik 5 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.doc
- Inny Załącznik 6 - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Aktualizacja oświadczenia.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP