Postępowanie zakończone 2026-06-12
Budowa drogi gminnej nr 120330C Dębiany-Borowo (od km 0+000 do km 0+884) i drogi gminnej Dębiany-Dębiany (od km 0+000 do km 1+188)
GMINA RYPIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265700
- Zamawiający
- GMINA RYPIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08debc9c-1d94-9d35-4b6e-b700012330ec.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/OOŚ/2.2026_droga_Dębiany-Borowo-sig-sig.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna - budowa drogi gminnej w miejscowości Dębiany.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Opinia geotechniczna/załącznik 1 - mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Opinia geotechniczna/załącznik 2 - legenda do przekrójów i kart otworów.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Opinia geotechniczna/Załącznik 4 - przekrój geotechniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/Opinia geotechniczna/Załącznik 5 - karty otworów geotechnicznych.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część opisowa/OT.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część opisowa/Spadki poprzeczne.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część opisowa/Wykaz zjazdów.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część opisowa/Zestawienie powierzchni warstw konstrukcyjnych.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Plan orientacyjny.jpg
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Profil rys_3a.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Profil rys_3b.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4a.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4b.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4c.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4d.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4e.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4f.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/Przekrój rys_4g.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja techniczna/PA-B/Część rysunkowa/PSW rys_2_1.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RYPIN
- Budowa drogi gminnej w miejscowości Ławy (od km 0+005,60 do km 0+929,27 i od km 0+000,00 do km 0+005,60)
- Rozbudowa placów zabaw
- Budowa placu zabaw w Mariankach oraz budowa boiska do piłki nożnej w Balinie
- Budowa zbiornika wód popłucznych przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Borzymin oraz Sadłowo
- Budowa awaryjnych studni w miejscowości Borzymina oraz Starorypin Prywatny