Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa zbiornika wód popłucznych przy stacji uzdatniania wody w miejscowości Borzymin oraz Sadłowo
GMINA RYPIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289977
- Zamawiający
- GMINA RYPIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08decac2-d4d6-c584-4b6e-b7000123c534.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania oraz spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 1. Borzymin.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo/Zbiornik popłuczyn Sadłowo/Dokumentacja projektowa Zbiornik Sadłowo/SADŁOWO ZBIORNIK Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo/Zbiornik popłuczyn Sadłowo/Dokumentacja projektowa Zbiornik Sadłowo/STWIORB_Sadłowo.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo/Zbiornik popłuczyn Sadłowo/Dokumentacja projektowa Zbiornik Sadłowo/Zbiornik_popłuczyn_Sadłowo.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo/Zbiornik popłuczyn Sadłowo/RRW.6733.CP.2.2025_zbiornik popłuczyn Sadłowo.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 2. Sadłowo/Zbiornik popłuczyn Sadłowo/Zbiornik wód popłucznych Sadłowo.docx
- Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 1. Borzymin/Zbiornik popłuczyn Borzymin/Dokumentacja projektowa Zbiornik Borzymin/Przedmiar robót_Borzymin zbiornik.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 1. Borzymin/Zbiornik popłuczyn Borzymin/Dokumentacja projektowa Zbiornik Borzymin/STWIORB_Borzymin.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 1. Borzymin/Zbiornik popłuczyn Borzymin/CP_5_zbiornik wód popłucznych Borzymin.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumantacja techniczna cz. 1. Borzymin/Zbiornik popłuczyn Borzymin/Dokumentacja projektowa Zbiornik Borzymin/Zbiornik_popłuczyn_Borzymin.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA RYPIN
- Budowa drogi gminnej w miejscowości Ławy (od km 0+005,60 do km 0+929,27 i od km 0+000,00 do km 0+005,60)
- Rozbudowa placów zabaw
- Budowa placu zabaw w Mariankach oraz budowa boiska do piłki nożnej w Balinie
- Budowa awaryjnych studni w miejscowości Borzymina oraz Starorypin Prywatny
- Dobudowa strażnicy OSP w Rypałkach Prywatnych