WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej przez Park Miejski w Solcu Kujawskim w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa ścieżek rowerowych w Solcu Kujawskim”

Gmina Solec Kujawski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365470
Zamawiający
Gmina Solec Kujawski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Solec Kujawski, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ budowa ścieżki rowerowej BZP.271.12.2026.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 6 projektowane postanowienia umowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu budowa ściezki rowej BZP.271.12.2026.pdf
  • Inny Załączniki nr 1,4, 5 SWZ budowa ścieżki rowerowej BZP.271.12.2026.docx
  • Inny Załącznik nr 2-3 do SWZ oświadczenia .docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ_ZZK_budowa ścieżki rowerowej.xlsx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ SSTWiORB.zip
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja techniczna.zip
  • STWiOR SSTWiORB/00.00.00 WARUNKI OGÓLNE_Park Miejski Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/01.01.01a ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH_Park Miejski Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG I ULIC_Park Miejski w Solcu Kujawskim_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/01.03.25 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW_Park Miejski Solec Kujawski.doc
  • STWiOR SSTWiORB/02.00.01 ROBOTY ZIEMNE-WARUNKI OGÓLNE_Park Miejski Solec Kujawski_2026__.doc
  • STWiOR SSTWiORB/02.01.01 ROBOTY ZIEMNE - WYKOPY_Park Miejski Solec Kujawski.doc
  • STWiOR SSTWiORB/02.03.01 ROBOTY ZIEMNE - NASYPY_Park Miejski Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/04.01.01 PROFILOWANIE KORYTA_Park Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/04.04.02b PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO_Park Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/05.03.05a NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO - WARSTWA ŚCIERALNA AC8S_Park Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE_Park Solec Kujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/10.11.01. UKŁADANIE RUR OSŁONOWYCH NA KABLACH_Park Solec Kujawski.doc
  • STWiOR SSTWiORB/GG.00.12.01 POMIAR POWYKONAWCZY ZREALIZOWANYCH OBIEKTÓW ODTWORZENIE ZNAKÓ OSNOWY GEODEZYJNEJ_Park Solec Kkujawski_2026.doc
  • STWiOR SSTWiORB/Strona tytułowa_SST Park Solec Kujawski.doc
  • Inny SSTWiORB/Spis części_Park Solec Kujawski.doc
  • Projekt Dokumentacja techniczna/Geologia/opinia geoetch ścieżka rower Park Miejski Solec.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/ORD/opis techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/ORD/Opis techniczny SORD Park Miejski.docx
  • Projekt Dokumentacja techniczna/ORD/SORD_Park Miejski.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/ORD/Strona tytułowa.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/ORD/uzgodnienia/Zatwierdzenie_BID.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja na wycinkę drzew/decyzja wycinka_PZT_Rys.3 Lokalizacja drzew do wycinki.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PAB/PAB_Strony tytułowa.doc
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PAB/PB.docx
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PAB/PB_Rys.2 Plan sytuacyjny_03.11.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PZT/PZT_opis.doc
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PZT/PZT_Rys.2 Plan zagospodarowania terenu_dec lok_27.11.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PZT/PZT_Rys.3 Lokalizacja drzew do wycinki.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PZT/PZT_Strona tytulowa.doc
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PB/PZT/Załączniki do PAB-PZT.doc
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PT/PT wg PB.docx
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PT/Rys.2 Plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt Dokumentacja techniczna/PT/strona tytulowa PT.doc
  • Inny Dokumentacja techniczna/Geologia/~$inia geoetch ścieżka rower Park Miejski Solec.docx
  • Inny Dokumentacja techniczna/Geologia/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/ORD/Rys. 1. Plan orientacyjny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/ORD/Rys. 2. SOR.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/ORD/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/ORD/uzgodnienia/20260114125706.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/ORD/uzgodnienia/20260114125843.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja lokalizacyjna/decyzja lokalizacyjna_ścieżka PakMiejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja lokalizacyjna/mapa.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja lokalizacyjna/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja na wycinkę drzew/decyzja wycinka_ParkMiejski_ostateczna.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja na wycinkę drzew/decyzja wycinka_ścieżka ParkMiejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/decyzja pozwolenia na budowę_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Decyzje uzupełniające - podział działek/Decyzja ZRID_WN.673.10.2026 02.06.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Decyzje uzupełniające - podział działek/Decyzja ZRID_WN.673.20.2025 14.01.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Karta uzgodnień_SOR_Urząd Miasta w Solcu Kujawskim.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/TTDSILU-2508280102-KU_uzgodnienie_Orange.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Uzgodnienie Enea Operator_PAB_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Uzgodnienie Kon. Zabytków_PAB_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/uzgodnienie_Netia_ścieżka_ParkMiejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Uzgodnienie_Urząd Gminy.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Uzgodnienie ZGK w Solcu_PAB_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Decyzje, Uzgodnienia/Uzg.Solec Kujawski-Park Miejski-Netia.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/BIOZ.doc
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/PB_Rys.3 Przekrój konstrukcyjny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/PB_Rys.4 Profil podłużny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/Plan orientacyjny_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PAB/Wykaz dzialek.doc
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PZT/Plan orientacyjny_Park Miejski.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/PZT/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/PB/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Oświadczenie pro.doc
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.1 Plan orientacyjny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.3 Przekrój konstrukcyjny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.4 Profil podłużny.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.5 Plansza robiórek.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6 .1.Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6.2. Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6.3. Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6.4. Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6.5. Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Rys.6.6. Przekroje poprzeczne.pdf
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja techniczna/PT/Wykaz robót.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Solec Kujawski