Postępowanie zakończone 2026-08-24
Modernizacja szatni oraz pomieszczeń sanitarnych w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim
Gmina Solec Kujawski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383559
- Zamawiający
- Gmina Solec Kujawski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Solec Kujawski, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ STWiOR.zip
- SWZ SWZ remont szatni BZP.271.13.2026 07.08.2026 r. .docx
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ projektowane postanowienia umowy BZP.271.13.2026.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu remont szatni OSIR BZP.271.13.2026.pdf
- Inny Załączniki nr 1,4 5 SWZ budowa szatni BZP.271.13.2026.docx
- Inny Załącznik nr 2-3 do SWZ oświadczenia .docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ_ZZK_szatnie.xlsx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja techniczna.zip
- STWiOR STWiOR/OSIR STWiOR instalacja wentylacji.pdf
- STWiOR STWiOR/OSiR STWiOR instalacje elektryczne.pdf
- STWiOR STWiOR/OSiR STWiOR roboty budowlane SST .pdf
- STWiOR STWiOR/OSiR STWiOR wymagania ogólne.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna/Opis techniczny - modernizacja szatni OSIR.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna/zaświadczenie SP.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Solec Kujawski
- Modernizacja magazynu obrony cywilnej Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim
- Budowa ścieżki pieszo-rowerowej przez Park Miejski w Solcu Kujawskim w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa ścieżek rowerowych w Solcu Kujawskim”
- Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2