Postępowanie zakończone 2026-07-17
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
Gmina Solec Kujawski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332746
- Zamawiający
- Gmina Solec Kujawski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ budowa parkingu BZP.271.11.2026 09.07.2026.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ Projektowane postanowienia umowy - budowa parkingu 09.07.2026.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.271.11.2026.pdf
- Inny Załączniki 1-4,7,8 do SWZ budowa parkingu 09.07.2026.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia BZP.271.11.2026 budowa parkingu.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Solec Kujawski
- Modernizacja magazynu obrony cywilnej Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim
- Modernizacja szatni oraz pomieszczeń sanitarnych w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim
- Budowa ścieżki pieszo-rowerowej przez Park Miejski w Solcu Kujawskim w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa ścieżek rowerowych w Solcu Kujawskim”