Postępowanie zakończone 2026-06-08
Dostawa stojaków rowerowych z instalacją i robotami w zakresie nawierzchni ulic na terenie miasta Bydgoszczy
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00265177
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ NZ.2551.27.2026_SWZ z załącznikami.7z
- Ogłoszenie NZ.2551.27.2026_Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP_00265177.pdf
- Inny NZ.2551.26.2026_Informacja o unieważnieniu postępowania.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
- Stabilizacja nawierzchni ulic gruntowych w Bydgoszczy betonowymi elementami przepuszczalnymi - ul. Dożynkowa
- Budowa oświetlenia drogowego ulic na terenie miasta Bydgoszczy
- Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej wraz z PFU dla budowy publicznej drogi gminnej, zlokalizowanej przy węźle drogowym Bydgoszcz Park Przemysłowy
- Stabilizacja nawierzchni ulic gruntowych w Bydgoszczy betonowymi elementami przepuszczalnymi w 2026r.
- Budowa oświetlenia znaków żeglownych na mostach na terenie miasta Bydgoszczy