WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-27

Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej wraz z PFU dla budowy publicznej drogi gminnej, zlokalizowanej przy węźle drogowym Bydgoszcz Park Przemysłowy

Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348344
Zamawiający
Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie Ogłoszenie o Zamówieniu_NZ.2551.35.2026.pdf
  • Inny NZ.2551.35.2026.SWZ+załączniki.7z
  • SWZ NZ.2551.35.2026 _SWZ.docx
  • Wzór umowy NZ.2551.35.2026 zał. 1 projektowane postanowienia umowy/NZ.2551.35.2026 zał. 1 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.doc
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 10 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 11 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 12 do SWZ - Informacja o przetw. danych osobowych.doc
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 1 projektowane postanowienia umowy/Załączniki nr 6 a i 6b - wzory oświadczeń podwykonawców.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 1 projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 4 - Wykaz podwykonawców.odt
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 1 projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 6 do Umowy - wzór protokołu miesięcznego.doc
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 2 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 3 do SWZ - OPZ/zał. 3 do SWZ -OPZ.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 4 do SWZ - wzór ośw. o spełn. warunków udziału.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 5 do SWZ - wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 6 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostęp. zasoby.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 7 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występ. wspólnie.docx
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 8 do SWZ - wzór wykazu usług.doc
  • Inny NZ.2551.35.2026 zał. 9 do SWZ - wzór wykazu osób.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy