WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-06

Przebudowa drogi gminnej Osiek - Bzowo nr 030216C

Gmina Warlubie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297569
Zamawiający
Gmina Warlubie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-06
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ RG.271.8.2026_-_SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik_Nr_2_do_SWZ-_wzór_umowy.pdf
  • Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (pdf).pdf
  • Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (wersja edytowalna).docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00297569.pdf
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory.zip
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory.zip
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_1_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_2_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_3_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_4_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_1_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_2_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_3_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_4 _PŚD.docx
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/PRZEDMIAR-pomocniczy.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/OPIS PAB.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/OPIS PZT.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/OPIS SOR.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ZAŁĄCZNIK - INFORMACJA BIOZ.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/001 - PZT.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/001 - PZT SOR.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/002- PRZEKROJE.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Zaświadczenie_-_BOŚ.6743.1.W.1480.2025.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Warlubie