WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09

Utworzenie otwartej przestrzeni spotkań dla mieszkańców g. Warlubie – budowa wiaty oraz ogólnodostępnej toalety – II postępowanie

Gmina Warlubie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00404479
Zamawiający
Gmina Warlubie
Główny kod CPV
45212100-7 — Roboty budowlane w zakresie obiektów wypo-
Miejsce wykonania robót
Warlubie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
7 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ RG.271.17.2026_-_SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik_Nr_2_do_SWZ-_wzór_umowy.pdf
  • Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (pdf.).pdf
  • Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (wersja edytowalna).docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00404479.pdf
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory.zip
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory.zip
  • Inny Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
  • Przedmiar Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar_roboty_budowlane.pdf
  • Przedmiar Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar_roboty_elektryczne.pdf
  • Projekt Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Projekt_Budowlany.pdf
  • Projekt Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Projekt_Techniczny_instalacje_elektryczne.pdf
  • STWiOR Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/STWiORB_roboty_budowlane.pdf
  • STWiOR Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/STWiOR_instalacje_elektryczne.pdf
  • Inny Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/DECYZJA_167_2026_pozwolenie_na_budowę-ostateczne.pdf
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_1_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_2_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_3_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_4_do_oferty.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_1_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_2_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_3_PŚD.docx
  • Inny Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_4 _PŚD.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 6 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Warlubie