Postępowanie zakończone 2026-08-19
Utworzenie otwartej przestrzeni spotkań dla mieszkańców g. Warlubie - budowa wiaty oraz ogólnodostępnej toalety
Gmina Warlubie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372233
- Zamawiający
- Gmina Warlubie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warlubie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ RG.271.14.2026_-_SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik_Nr_2_do_SWZ - Wzór_umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (pdf.).pdf
- Formularz Załącznik Nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (wersja edytowalna).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00372233.pdf
- Inny Załaczniki_do_Oferty - wzory.zip
- Inny Załaczniki_PŚD - wzory.zip
- Inny Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar_roboty_budowlane.pdf
- Przedmiar Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar_roboty_elektryczne.pdf
- Projekt Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Projekt_Budowlany.pdf
- Projekt Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/Projekt_Techniczny_instalacje_elektryczne.pdf
- STWiOR Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/STWiORB_roboty_budowlane.pdf
- STWiOR Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/STWiOR_instalacje_elektryczne.pdf
- Inny Załącznik_Nr_1_do_SWZ - Dokumentacja techniczna/DECYZJA_167_2026_pozwolenie_na_budowę-ostateczne.pdf
- Inny Załaczniki_do_Oferty - wzory/Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_1_do_oferty.docx
- Inny Załaczniki_do_Oferty - wzory/Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_2_do_oferty.docx
- Inny Załaczniki_do_Oferty - wzory/Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_3_do_oferty.docx
- Inny Załaczniki_do_Oferty - wzory/Załaczniki_do_Oferty- wzory/Załącznik_Nr_4_do_oferty.docx
- Inny Załaczniki_PŚD - wzory/Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_1_PŚD.docx
- Inny Załaczniki_PŚD - wzory/Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_2_PŚD.docx
- Inny Załaczniki_PŚD - wzory/Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_3_PŚD.docx
- Inny Załaczniki_PŚD - wzory/Załaczniki_PŚD-wzory/Załącznik_Nr_4 _PŚD.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP