WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1202C Łuby – Osie

Powiat Świecki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00296956
Zamawiający
Powiat Świecki
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST.zip
  • SWZ SWZ PZD 241-08-2026.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PZD 241-08-2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wzór oświadczenia RODO.doc
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Aktualizacja oświadczenia.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Kosztorys ofertowy (edytowalny).xls
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Kosztorys ofertowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ -Projekt umowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Klauzula informacyjna z art. 13 RODO.docx
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZT W_1202C.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/SOR - 1202C, 2726G.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/1213C odnowa oznakowania poziomego.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.02.01a - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.01.01 SPORZADZENIE INWENTARYZACJI POWYKONAWCZEJ DROGI.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.01.01-D.04.02.03 - DOLNE WARSTWY PODBUDÓW.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.03.01a - OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE NAWIERZCHNI.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.04.02b - PODBUDOWA ZASADNICZA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.05.01b-PODBUDOWA I PODŁOŻE ULEPSZONE.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.01.00 -D.05.01.01.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.05b -NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO WARSTWA WIĄŻĄCA i WYRÓWNAWCZA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.13a - NAWIERZCHNIA Z SMA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.23a - NAWIERZCHNIA Z BETONOWEJ KOSTKI BRUKOWEJ.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.06.03.01 SCINANIE I UZUPELNIANIE POBOCZY.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.01.01a - Oznakowanie poziome.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.01.01b - USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.05.00-D.08.05.01-ŚCIEKI.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZAKÓW.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.02 - ZDJʘCIE WARSTWY HUMUSU LUIB DARNINY.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.04 - ROZBIÓRKA-ELEMENTÓW-DRÓG.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D-M-00.00.00 Specyfikacja ogólna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Świecki