WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1219C Nowe – Komorsk - Wielki Lubień etap I

Powiat Świecki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00406012
Zamawiający
Powiat Świecki
Główny kod CPV
45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Miejsce wykonania robót
Nowe – Komorsk- Wielki Lubień
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 5 do SWZ - Kosztorys ofertowy.xls
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST.zip
  • SWZ SWZ PZD 241-12-2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ -Projekt umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PZD 241-12-2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wzór oświadczenia RODO.doc
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Aktualizacja oświadczenia.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Klauzula informacyjna z art. 13 RODO.docx
  • Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/PZT zgłoszenie 1219C od. Wielki Lubień.pdf
  • Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/raport brakarski.pdf
  • Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/SOR - 1219C.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.02.01a - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.01.01-D.04.02.03 - DOLNE WARSTWY PODBUDÓW.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.03.01a - OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE NAWIERZCHNI.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.04.02b - PODBUDOWA ZASADNICZA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.05.01b-PODBUDOWA I PODŁOŻE ULEPSZONE.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.01.00 -D.05.01.01.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.05a - WARSTWA ŚCIERALNA Z AC.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.05b -NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO WARSTWA WIĄŻĄCA i WYRÓWNAWCZA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.13a - NAWIERZCHNIA Z SMA.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.06.03.01 SCINANIE I UZUPELNIANIE POBOCZY.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.01.01a - Oznakowanie poziome.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZAKÓW.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.02 - ZDJʘCIE WARSTWY HUMUSU LUIB DARNINY.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.04 - ROZBIÓRKA-ELEMENTÓW-DRÓG.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.11 FREZOWANIE NA ZIMNO.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.26 - Siatka do zbrojenia nawierzchni - wersja poprawiona.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.06.01.01 - UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP I ROWÓW.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D-M-00.00.00 Specyfikacja ogólna.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 6 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP