Postępowanie zakończone 2026-07-22
Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1202C Łuby – Osie (II postępowanie)
Powiat Świecki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322887
- Zamawiający
- Powiat Świecki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST.zip
- SWZ SWZ PZD 241-09-2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PZD 241-09-2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wzór oświadczenia RODO.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Aktualizacja oświadczenia.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Kosztorys ofertowy.xls
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ -Projekt umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Klauzula informacyjna z art. 13 RODO.docx
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/PZT W_1202C.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/SOR - 1202C, 2726G.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.02.01a - OZNAKOWANIE PIONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.01.01 SPORZADZENIE INWENTARYZACJI POWYKONAWCZEJ DROGI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.01.01-D.04.02.03 - DOLNE WARSTWY PODBUDÓW.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.03.01a - OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE NAWIERZCHNI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.04.02b - PODBUDOWA ZASADNICZA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.04.05.01b-PODBUDOWA I PODŁOŻE ULEPSZONE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.01.00 -D.05.01.01.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.05a - WARSTWA ŚCIERALNA Z AC.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.05b -NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO WARSTWA WIĄŻĄCA i WYRÓWNAWCZA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.13a - NAWIERZCHNIA Z SMA.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.23a - NAWIERZCHNIA Z BETONOWEJ KOSTKI BRUKOWEJ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.06.03.01 SCINANIE I UZUPELNIANIE POBOCZY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.07.01.01a - Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.01.01b - USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.08.05.00-D.08.05.01-ŚCIEKI.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZAKÓW.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.02 - ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU LUIB DARNINY.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.01.02.04 - ROZBIÓRKA-ELEMENTÓW-DRÓG.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D.05.03.11 FREZOWANIE NA ZIMNO.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - SST/D-M-00.00.00 Specyfikacja ogólna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Świecki
- Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1219C Nowe – Komorsk - Wielki Lubień etap I
- Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1202C Łuby – Osie
- Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1271C Pruszcz - Zawada etap I
- ,,Rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu – etap I”
- Budowa chodników przy drogach powiatowych nr 1218C i 1280C