Postępowanie zakończone 2026-08-19
DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I ARTYKUŁÓW METALOWYCH
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382076
- Zamawiający
- 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zgierz, pow. zgierski, woj. łódzkie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 84 ZP 26 - SWZ wraz z załącznikami.zip
- SWZ 84 ZP 26 - SWZ.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy/Załącznik nr 2 - Pojektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 4 - Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 1 - Formularz cenowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy/Zał. 2 do umowy - Protokól odbioru.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy/Zał. 3 do umowy - Protokól odbioru po reklamacji.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy/Zał. 4 do umowy - Klauzula informacyjna RODO.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie o aktualnośći.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Grupa kapitałowa.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- ROBOTY BUDOWLANE - KOTWIENIE ŚMIGŁOWCA AW-149
- Remont oświetlenia zewnętrznego , instalacji DOS, odcinka sieci wodociągowej oraz budynków magazynowych zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Łodzi , Reganach , Gałkówku i Kutnie
- Remonty ogrodzenia , nawierzchni utwardzonych , rozdzielni i budynków zlokalizowanych w kompleksach wojskowych w Zgierzu i Łodzi
- Remont budynków nr 1,2,3 w latach 2026 r. – 2027 r. zlokalizowanych w kompleksie wojskowym w Łowiczu ul. Kaliska 5 , 99 – 400 Łowicz
- Remont przejazdu drogowo – kolejowego wojskowej bocznicy kolejowej nr 169 w 2+656,53 km w kompleksie wojskowym w Nowym Glinniku , 97 – 217 gm. Lubochnia